PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10027155}
7,5 1 714
ocen
7,5 10 1 1714
Silni i sprawni: Starcie stu
powrót do forum programu Silni i sprawni: Starcie stu

Koreański konkurs siły ala squid game. Po dwóch odcinkach liczy się tutaj tylko siła i sprawność. Sami zawodnicy zdaje się, że w większości to narcyzi i zakochani w sobie siłacze. Chociaż jest i ratownik górski, który wygrał pierwszy konkurs. Jednak w większości ochy i achy uczestników odnoszą się wyłącznie wyglądu kolegów i koleżanek.

Rozrywka mało głęboka, dobrze zrobiona, dobra dla fanów mięśni, sylwetek, wyglądu, sprawności czyli suma sumarum powierzchowności... ale taka jest intencja tego programu, tak ma być.

ocenił(a) program na 8
bart_34

Wlacz sobie Wielką Grę jak chcesz starcie intelektu.

bart_34

Jak coś spoilerujesz to zakryj post, dzięki za wiadomość kto wygrał!

mati_lacny

Nic nie zajspojlerowałem. Czytaj ze zrozumieniem.

bart_34

No zaspoilerowałeś kto wygrał pierwszy konkurs. Jesteś niedorozwinięty?

mati_lacny

Wrzuć na luz kolego. Przed jak i w trakcie tej pierwszej konkurencji nie wiadomo kto to jest ten ratownik. Dopiero to jest wiadome post factum. Radzę zastanowić się zanim napiszesz na kogoś coś obraźliwego w necie

bart_34

Nie napisałem nic obraźliwego :)

mati_lacny

Zapytałeś czy jest niedorozwinięty. Nie odwracaj kota ogonem:)
Proszę nie płakać nad tym, że wiesz, kto wygrał pierwszą konkurencję. Tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Lol

mgolab

"Zapytałeś czy jest niedorozwinięty." Nie widzę w tym nic obraźliwego.

bart_34

A w sumie zmieniam zdanie... po kolejnych odcinkach polubiłem tych osiłków :)

bart_34

Realizacyjnie zrobiony dobrze, jedno "ale" - od konkurencji ze statkiem tak naprawdę faworyzowana jest czysta siła. Wcześniej liczyła się też szybkość, sprawność, spryt, tutaj kobiety, czy słabsi faceci nie mają już takich szans z osiłkami.

TOMM__K

Tak, jednak, gdyby inne aspekty wygrałyby wcześniej, to oni decydowaliby o swoich drużynach. Właśnie bardzo ciekawe są rozwiązania w tym programie. Konsekwencja poprzednich wyzwań.

bart_34

Również odnoszę wrażenie, że pełno tam narcyzów. Samo reality super. Na mnie wpływa pozytywnie, mam ochotę sama podejmować różne wyzwania. Oczywiście na całkiem innym poziomie :)

ocenił(a) program na 7
bart_34

Ale nie jesteś hipokrytą i nie jesteś z tych którzy ślinią się na mecze 3-ligowej polskiej piłki nożnej i puszczają kupony u buka :D hahaha no tam to masz pokaz intelektu i wytrzymałości i kondycji jak nic :)

skate_kris

Biegam, ćwiczę, rozciągam się, uprawiam sport, ruszam się tak często jak mogę ale moje ciało to nie mój bożek. Niemniej jednak jak pisałem później zmieniłem zdanie o programie po kolejnych odcinkach. Polubiłem uczestników i te zmagania. Podobało mi się szczególnie jak współpracowali za sobą, jak się wspierali, jak darzyli siebie szacunkiem. Sukcesem nie była jedynie tępa siła, tylko wszechstronność i to jest klucz do powiedzmy sukcesu.

bart_34

Oj, jednak także delikatne planowanie działania, szybkość i przede wszystkim wytrzymałość. Zobacz, że w finale zostali ci, którzy mieli wszechstronnie rozwinięte zdolności.

ocenił(a) program na 8
mgolab

Najlepszym tego dowodem jest to, że poza dealerem samochodowym w finałowej piątce nie znalazł się żaden typowy paker a takich nie brakowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones