The Office PL
powrót do forum 3 sezonu

Hejka.
Oglądam właśnie sezon 3 i mam mieszane uczucia, od „czy to jest dobre miejsce pracy” po „Michał jest jednak świetnym szefem”. Ludzie jako pracownicy niby wypełniają czas fanaberiami Michała, ale jednak ciągną ten padołek biznesowy do przodu.
Bawi mnie to nieprzeciętnie. Ale plis o jakieś komentarze.

ocenił(a) serial na 7
fenek07

Dla mnie średnio i tendencja spadkowa po 2 pierwszych dobrych i śmiesznych sezonach

aren_filmweb

Czy Polskie biura tak wyglądają ?

ocenił(a) serial na 7
fenek07

Mimo wszystko trochę tak. Sam pracuję w biurze i w kilku postaciach widzę elementy postaci z serialu, więc jak najbardziej

ocenił(a) serial na 8
fenek07

Uważam, że jest to najlepszy sezon z dotychczasowych. Aczkolwiek jeszcze się nie skończył i niektóre odcinki odstają.

Essien_M

O Super. Mi tez się bardzo podoba, czekam na każdy odcinek. I w sunie oglądam sezon 1 w międzyczasie.. Sezon pierwszy tez super . Według mnie każda scena jest taka śmieszna, ze póki nie znajdę clue całej tej imprezy to będę dalej lubić. Starań się oglądać w odstępach, po powtórek nie lubię a content jest świetny. Na czym polega ten ich cały dowcip ?

ocenił(a) serial na 8
fenek07

Sezon jest trochę nierówny, ale tak też miały te poprzednie. Świetnie się bawiłem na odcinkach Ono i Widzenie. Cieszy, że twórcy stawiają na rozwój większości postaci. Nigdy bym nie pomyślał, że jako fan Office US będę czekał na kolejne odcinki polskiej wersji. Szkoda, że w piątek będziemy już mieli koniec sezonu.

fenek07

Mnie 3 sezon bawi i zaskakuje. Specyficzny żarcik więc nie każdemu pasuje. Zaczęłam właśnie 10ty odcinek.

ocenił(a) serial na 7
fenek07

Swietny ten 3 sezon The Office, uksztaltowal sie troche bardziej swoj polski styl, charakterystyczny humor i duzo przemyslen w tle dot. samotnosci, milosci i goryczy na sytuacje poszczegolnych bohaterow, bardzo udane. Duzo cringe i niezrecznosci, dobre.
4 ostatatnie odcinki i odcinek z Ono i niebinarosci w jezyku w powiazaniu z gwara slaska cudowny pomysl, taki wyjatkowy dla Polski i wykorzystanie tego motywu czapki z glow.

ocenił(a) serial na 8
fenek07

Trzeci sezon najsłabszy, ale dramatu nie ma. Po prostu dwa pierwsze sezony były śmieszniejsze, lepsze

ocenił(a) serial na 9
fenek07

Moim zdaniem świetny sezon, nieźle ujęte i wplecione poważniejsze tematy, podkreślono dramatyzm niektórych postaci, można się wzruszyć.

ocenił(a) serial na 7
fenek07

3 sezon na pewno lepszy niż 2

fenek07

Bardzo dobry sezon. Tak jak wersja US miała kultowy odcinek z kolacją albo pierwszą pomocą, tak tu moim zdaniem najjaśniej błyszczy odcinek z wywiadem. Darek wymiata

ocenił(a) serial na 7
fenek07

Wg mnie trzeci sezon jest najlepszym, póki co sezonem! Czuć już pewną spójność, przywiązane do bohaterów i klimat.

klomers

Dokladnie, zgadzam sie, tak ich wszytskich lubie, ze ogladajac ostatnie odcinki bylo mi przykro, bo znow trzeba czekac na kolejne. Zart maja ciezki do opisania, ale uwielbiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones