Rojst
powrót do forum 3 sezonu

..co miał list (w szafce hotelowej znaleziony przez "młodego KOCIOŁKA") do: Andrzej Seweryn=Witold Wanycz - co skończył z "długopisem w oku" w pokoju hotelowym a później zatopiony w lesie?. Pozdrawiam

marcinkf

Niemiec to wynajęty adwokat, bardziej mnie zastanawia skąd Jassijej wiedział o liście i jak się dostał w jego ręce

Bartosz_Naskret

Jak sprzątał po dziwkach to znalazł go w szafce.

Bartosz_Naskret

HMMMMM...?

Bartosz_Naskret

Sądzę, że jak poszedł do Filipka , to ten mu wręczył ten list. A Filipek zabrał list ojcu przed jego śmiercią.

Bartosz_Naskret

Gajos i Seweryn pojechali pod spalone mieszkanie(babeczka powiedziała, że spalili w 92 roku) a tam w oknie były czyjeś ruchy i ja zakładam, że tam był Filipek i to Gajos otrzymał od niego list. Pytanie klucz; kim był niemiec?

ocenił(a) serial na 8
marcinkf

Myślę, że Jass dowiedział się o liście w hotelu od barmana, a potem dostał go od Filipka.

Adam1Kluska

Może i tak....ale tylko możemy się domyślać bo nie zostało to pokazane do końca - tak czy inaczej bardzo fajnie się oglądalo sezon 3 (mimo tego co inni piszą) , jedyne co nie podobał mi się ten "pseudo dubbing Fronczewskiego zmieniony komputerowo".

ocenił(a) serial na 8
marcinkf

Całkiem fajnie się to oglądało, ale zastanawiam się jak oni wpadli na to, żeby tak pokazać lata 50/60-te w Polsce. Szczególnie rozbawiły mnie te kolorowe i w sumie luksusowe auta przed hotelem.
A sam sezon fajnie się ogląda.

Adam1Kluska

Niom - szkoda że już się skończyło (na raz całość zobaczyłem)

ocenił(a) serial na 8
marcinkf

Polecam obejrzeć znowu sezon pierwszy. Trochę inaczej się go odbiera po historii z ostatniego.

Adam1Kluska

Ps. Też prawda to może być , zerknę w wolnej chwili napewno. Thx

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones