PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011825}

Nowa konstelacja

Constellation
6,7 1 527
ocen
6,7 10 1 1527
Nowa konstelacja
powrót do forum serialu Nowa konstelacja

Kosmiczna Stacia ISS, a pokryta jest płóciennym materiałem, na który wpadają zwłoki rosyjskiej kosmonautki i uszkadzają staję.

ocenił(a) serial na 8
Martinez08

A czy to ważne ,że możliwe. To nie film naukowy a bardziej thriller sci fi. Jak dla mnie 3 pierwsze odcinki epickie. Czekam już na kolejny

kam76ago

Ja zacząłem oglądać i jest super, a to ot taka drobnostka, w końcu produkcja gdzie nie tylko Amerykanie są w kosmosie.

ocenił(a) serial na 8
Martinez08

No ja się dziwię , że tak mocno rosyjska ta opowieść tym bardziej , że kręcona już po ataku na Ukrainę.

ocenił(a) serial na 3
kam76ago

Polecam książkę Dzieje pustego fotela. Ciężko napsiana ale " na żywo". Zachód ma w dupie Ukrainę, mnie i Ciebie

kam76ago

To prawda! Już tych Ruskich kacapów powinni sobie odpuścić. Przez tyle lat w tylu filmach są te Ruskie kacapy. A po ataku na Ukrainę, już nigdy więcej nie powinni się pojawić w żadnej filmowej produkcji.

ocenił(a) serial na 8
kam76ago

Dla mnie ciekawy jest sam pomysł że wszystko co uważamy za wydarzenia nadprzyrodzone może być tylko echem świata kwantowego. Jak gdyby śladem po innych rzeczywistościach do tego z możliwością przesunięcia w czasie. Co jeśli masz umysł doświadcza tego na jakieś mirosekundy.

evan_252

Świetne spostrzeżenie. Do tego zdarzenia typu, że bylam pewna, ze tu polozylam, a znajduje gdzie indziej lub zjawisko deja vu.

ocenił(a) serial na 7
Whiskerss

Lub Efekt Mandeli

Martinez08

Nie tylko możliwe, ale i faktyczne. Ten materiał to Beta Cloth, mieszanka teflonu i włókien szklanych. Jest używany w promach kosmicznych i na stacji kosmicznej, pełni rolę ochronną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones