PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105183}

Melrose Place

6,6 1 680
ocen
6,6 10 1 1680
Melrose Place
powrót do forum serialu Melrose Place

JEDYNE POLSKIE FORUM POŚWIĘCONE STAREJ I NOWEJ WERSJI MELROSE PLACE. ZAPRASZAMY :)

Val_

Witam, zwracam się z wielką prośbą do wszystkich fanów starego Melrose Place. Chodzi o piosenkę, która pojawia się w 8 odcinku sezonu 3 (Melrose Place S03E08 "Love Reeks"). Piosenkę słyszymy w scenie kiedy Jake całuje się z Sydney ( 00:40:38).
Ewentualnie na yt gdy wpiszemy "Melrose Place Watch It" pojawi się fragment tego odcinka i w 01:44 będzie ta nutka.
Czy ktoś z Was zna tą piosenkę? Wpadła mi w ucho ale nigdzie nie ma o niej wzmianki, jedyne co wyczytałam to fakt, że stacja CBS wykupując serial nie wykupiła praw do pełnego soundtracku i niektóre piosenki zostały zastąpione innymi. Piosenka której szukam jest jedną z zastępczych a na wszystkich stronach o ścieżce dźwiękowej z Melrose Place widnieje tylko piosenka sprzed zamiany (Aaron Neville - "Somewhere, Somebody"). Będę wdzięczna jeśli ktoś poświęci kilka minut i obejrzy ten fragment i być może ktoś z Was będzie znał tą piosenkę, która mnie tak oczarowała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones