PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33896}

Lizzie McGuire

7,1 5 296
ocen
7,1 10 1 5296
Lizzie McGuire
powrót do forum serialu Lizzie McGuire

Fajny serial.

ocenił(a) serial na 6

W swojej klasie całkiem niezły. Duża w tym rola nieprzeciętnej urody Hilary Duff i Lalaine, ale nie tylko. Ten serial ma klimat, który pozwala znowu poczuć się jakby była sobota roku 2002, a największym zmartwieniem była kartkówka z matmy. Wehikuł czasu. Polecam go tym, którzy dorastali w latach 90. i 2000 i chcieliby przypomnieć sobie tamte czasy. Oczywiście nie ma co się doszukiwać zawiłej fabuły, ale i tak serial prezentuje wyższy poziom niż późniejsze dzieła Disneya z sztucznie doklejonymi śmiechami widowni.

damianyk

gdzie go można zobaczyć online?

damianyk

Gdzie znajdę ten serial online?

ocenił(a) serial na 6
Weronka90

Po angielsku np. na moviesjoy.to albo goojara.to, po polsku było na cda, ale chyba już nie ma.

damianyk

Na cda już niestety nic nie ma może ktoś usunął:(:(

damianyk

coś mi się nie chcę włączyć ten odcinek na tej angielskiej stronie

damianyk

dzięki na moviesjoy można ustawić polskie napisy także ok nawet chińskie jak ktoś chcę:)

damianyk

a nie kojarzysz gdzie znajdę serial Unreal:telewizja kłamie i satisfaction 2007 z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 6
Weronka90

Raczej jak na tamtych dwóch nie ma, to nie znajdziesz. Jeszcze czasem na Dailymotion coś jest, ale reklamy co 5 minut skutecznie odrzucają od tego portalu. Radzę ci też archiwizować co się da, z goojara można ściągnąć filmy na dysk. Parę lat temu obejrzałem wszystkie odcinki Clarissa wyjasni wszystko i Tajny świat Alex Mack, ale nie zapisałem na dysku, i dzisiaj nie ma nigdzie.

damianyk

na viderinfo też 3 reklamy na seans i już się zapomina co się ogląda,a też szukam filmu Przewodnik dusz z Hilary Duff a te seriale nie takie stare jeden z 2007 drugi z 2015 to się dziwie że są ale brak polskich napisów ale np chińskie,hiszpańskie czy portugalskie są:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones