Behawiorysta (2022)
Behawiorysta: Sezon 1 Behawiorysta sezon 1, odcinek 8
odcinek Behawiorysta (2022)

odcinek 8

44m
6,4 411
ocen
6,4 10 1 411
Behawiorysta
powrót do forum s1e8

Końcówka

ocenił(a) serial na 7

Ostatni odcinek jest rodem ze szkolonego przedstawienia kółka teatralnego

ocenił(a) serial na 5
Mona_38

u wiecznie pijanej prowadzącej

Mona_38

Wiemy gdzie gość chory psychicznie przetrzymuje panią prokurator ale pojedziemy tam sami bo to przyjaciel z dziecinstwa żony.

Kiedy nasz bohater znajduje kochankę to zamiast ją szybko uwolnic i uciekać to ją całuje na oczach żony która dopiero chciała się zabić bo jest przecież na to czas.

Kiedy Horst ma chwilę słabości, odwraca się od nich a oni we troje stoją i się patrzą, czekają co zrobi wariat z bronią zamiast go obezwładnić

ocenił(a) serial na 3
Marcin5800

Nie dość, że przewidywalne, to jedyne zaskoczenia, to głupota bohaterów i brak logiki.

wojciechbrzoska

a zakonczenie w ksiazce jakie jest ?

bruno_filmweb

W książce jest zupełnie inaczej prowadzony wątek zarówno Brygidy jak i Beaty więc ciężko porównac.

ocenił(a) serial na 6
bruno_filmweb

W książce Brygida z tego co pamiętam była kochanką Horsta, nie siostrą czy tam kim. Na końcu chyba Edling go zabił w więzieniu, ale czytałam naprawdę dawno więc już mogę nie pamiętać :)

Mona_38

Niestety to przypadłość wielu polskich seriali genialne wszystkie odcinki, a ostatni z zakończeniem z dupy, np. Rojst albo Belfer, tak jakby został zrobiony na szybko i na odpier...

ocenił(a) serial na 7
xavi91

Zgadzam się

xavi91

Myślałam ze tylko ja mam takie wrażenie... To tak jakbyś wspinał sie na wielką górę i liczył na świetny widok na samym szczycie. . a tu rozczarowanie. Na górze pełno drze i chmury. Nie widać nic. Tak jest z naszymi serialami. Liczysz że na koniec wbiją ci e fotel, zaskoczą....

ocenił(a) serial na 8
Mona_38

może nie takiego końca się spodziewałam ale nie mogę narzekać, emocje były ;) ciekawe czy będą ekranizować drugą część tej serii

ocenił(a) serial na 9
krawczyczka

Z tego co czytałam, jest w planach kolejna część tej serii, też bardzo na to liczę :) Ciekawa jestem :)

ocenił(a) serial na 9
Hindi_4

Super, czytałam cała serię i to dobry materiał na serial. Miałam nadzieję, ze pozostałe też trafią na ekrany

ocenił(a) serial na 8
krawczyczka

Ja także spodziewałam się czegoś innego. czy jestem zawiedziona? Nie. Raczej zaskoczona. Ale tym chętniej obejrzę kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 10
taco_filmaniak

czekam :D na razie cisza odnośnie drugiego sezonu, ksiązej było kilka więc trzymam kciuki za kontynuację

ocenił(a) serial na 6
krawczyczka

Mnie jedynie ciekawi jak oni połączą tak rozbudowaną fabułe i teraźniejszości i starego PRL. Tutaj im to wyszło świetnie ale to były szczątki, tam pół książki o tym mówi. I czy Elding będzie jeździł jakimś AUDI a nie niebieską zastavą

ocenił(a) serial na 10
Mona_38

ostatni odcinek nie był taki zły ;) to co mi się podobało że wiele wątków jednak poszło inaczej niż książka

ocenił(a) serial na 10
Mona_38

ostatni odcinek nie był taki zły ;) to co mi się podobało że wiele wątków jednak poszło inaczej niż książka

ocenił(a) serial na 10
Mona_38

ja sie zupełnie nie spodziewałam takiego końca, cieszę się, że wszystkie klocki wskoczyły na swoje miejsce, czekam na drui sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones