PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 33 952
oceny
8,4 10 1 33952
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

Oczywiście że chcemy kontynuacji Avatara:Legenda Aanga nie ma takiej osoby która by nie chciała oglądać tego dalej!
Mówię w imieniu wszystkich fanów Avatara Aanga domagamy się kontynuacji!

ocenił(a) serial na 10
AvatarAang

Są komiksy i one stanowią kontynuację.

ocenił(a) serial na 8
AvatarAang

Awatar był serialem naprawdę genialnym. Był, moim zdaniem, skończony w dobrej chwili tym bardziej ,że gdyby nakręcono kontynuacje miałaby ona niestety prawdopodobnie zupełnie inny klimat i nie byłaby aż tak dobra jak ten serial . Choć przyznam żałuje ,że Awatar legenda Aanga się już skończył.

ocenił(a) serial na 10
keeek

tak chce wiencej to jest takie genialne że trudno to opisać a legenda korry jest do bani

zuko_filmweb

Więcej i więcej :P A komiksy swoją drogą :)

ocenił(a) serial na 10
keeek

Niby komiksy to kontynuacja ale kreskówka robi swoje. Mam nadzieję ze nakręcą dalsze dzieje Aanga. A legenda Korry nie jest do bani po prostu ma inny klimat.

ocenił(a) serial na 9
arekarkinio

a czy można gdzieś je przeczytać w internecie?

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Mogilski

Leaf in the wind tak się nazywa blog z komiksami

ocenił(a) serial na 9
keeek

właśnie skonczyłem trzeci sezon i faktycznie mogli jeszcze pociągnać moze watek z matką Zuko. Ale tylko tutaj może można było coś pociągnać. A jak jeszcze są komiksy to tym bardziej,

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Mogilski

Tak jest jeszcze chyba kilka komiksów .

ocenił(a) serial na 9
arekarkinio

i powiem ci jeszcze kolego tak przy okazji ze obejrzałem też legednę Korry. Ech... tak zwalili końcówkę....

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Mogilski

Nie tyle że zwalili tylko mogło trochę dłużej trwać i mogli pokazać co było dalej ale tak to zawsze można mówić :D

ocenił(a) serial na 9
arekarkinio

no ale weź.... pamietasz końcówke? kończącą serial? :D

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Mogilski

Tak właśnie oglądam 3 raz :D

ocenił(a) serial na 9
arekarkinio

o legendzie korry mówimy? :)

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_Mogilski

To i to oglądałem 3-4 razy :D

ocenił(a) serial na 10
AvatarAang

A może będziemy pisać twórcą Aanga żeby widzieli że fanów tej serii jest dożo i nakręcą coś dalej. Wiecie dla fanów XD

ocenił(a) serial na 10
arekarkinio

2 lata minęły, ale może ktoś to jeszcze czyta..
Dobry pomysł, ja już wyslałem kilka emaili do Nick:)

użytkownik usunięty
Noqtak

Ja czytam ;) Wciąż mam nadzieję, że jednak zrobią kontynuację. Lepiej się ogląda serial niż czyta komiksy. Tych komiksów już nawet mi się czytać w całości nie chciało xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones