Zach Braff

Zachary Israel Braff

7,9
2 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach Braff

Wyczytałem na wikipedii imię i nazwisko matki Zacha... Anne Brodzinsky...mówcie co chcecie, ale jak dla mnie płynie w nim nasza krew(dlatego jest taki fajny;)

MrocznyZiutek

Jakichś tam polskich przodków może mieć, w końcu Żydów u nas trochę było.

MrocznyZiutek

to jest rasistowskie :) ale muszę z przykrością stwierdzić, że tego typu nazwiska są też np. ukraińskie, rosyjskie, czeskie i w ogóle środkowoeuropejskie (oprócz niemiec)

supermaniak

Jakie to typowe dla Polaków, aby doszukiwać się w każdym sławnym gościu z US and A polskich korzeni :)

supermaniak

Toć to mam na myśli, że jego przodkowie byli Żydami, zamieszkującymi tereny Wschodniej Europy. Naprawdę za każdym razem, gdy ktoś używa słów "Żyd","żydowski" to już jest rasizm?

supermaniak

A to, że chłopak jest Żydem to chyba nikt nie ma wątpliwości, zresztą to nie jest żaden zarzut, tylko fakt.

MrocznyZiutek

Za przeproszeniem pierdzielisz , aż głowa boli. Polskie nazwiska , kończą się na "ski" , "ska". Przykładem jest Kowalski. Na pewno Polskie nazwisko nie kończy się na "sky" , bo jak ktoś wyżej wspomniał , jest to środkowoeuropejskie nazwisko , a raczej słowiańskie , ale nie Polskie , stawiam na ruska.

cristiano171

mala popraweczka cristiano171, polak ktory urodzil sie w ameryce z polskim nazwiskiem konczacym sie na "ski" najczesciej modyfikuje to nazwisko zmieniajac "ski" na "sky" i bez polsklch znakow (ą, ę itd) aby bylo latwiej je wymowic amerykanom

cristiano171

To chyba nie do mnie?



MrocznyZiutek

jak dla mnie, abstrachując od nazwiska, to on ma sporo z hindusa :) tak mi sie kojarzy, nos usta, troche oczy. :) Ale nie wiem, moze to tylko moja impresja..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones