Zach Braff

Zachary Israel Braff

7,9
2 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach Braff

Maiałam przyjemność obejżeć kilka filmów i seriali z jego udziałem i naprawdę jestem pod wrażeniem jego ogromnego talentu. Zawsze zachwyca mnie zaangażowaniem i przygotowaniem do roli. Dodatkowo sam jest niesamowitym i przezabawnym człowiekiem (wnioskuję z wywiadów, oficjalnej strony i oficjalnego facebooka). Genialny aktor, reżyser, niestety mało znany w Polsce.

migotka_08

Powiedziałbym, że nie tyle mało znany ile ludzie spłycają go do roli w serialu scrubs, a nie zdają sobie sprawy jak bardzo wszechstronna jest to osoba - do samych scrubsów wybierał muzykę, konsultował się ze scenarzystami, reżyserował. Jego autorskim przedsięwzięciem był "powrót do garden state" który jest wysoko powyżej średniej jeżeli chodzi o filmy nakręcone w ostatnich latach, a aktualnie realizuje swój drugi projekt. Człowiek orkiestra i bardzo dobry aktor.

Jezus_

hehe "człowiek orkiestra" :D
potwierdzam, popieram,
a Zacha uwielbiam!

potrafi swoje świetne, nietuzinkowe pomysły wcielić w życie (co w czasach hollywoodzkiej komercji nie jest łatwe), po czym osiąga sukces (co jest jeszcze trudniejsze). dlatego czuję, że ten facet może wprowadzić na ekrany kin jeszcze sporo pozytywnego zamieszania. oby tylko dalej, mówiąc prosto, był sobą.
:)

migotka_08

Ale przyjemności ze słownikiem języka polskiego to już nie miałaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones