Tori Spelling

Victoria Davey Spelling

6,1
917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tori Spelling

Napisałam w innym temacie że Tori mi sie nie podoba a jakiś koleś na mnie z gębą że jestem pustakiem i robie wioche i że napewno jest ładniejsza ode mnie i że ja ją obrażam tym ... chyba po to jest ta strona że każdy może pisać co myśli i nikt nie ma prawa mnie obrażać za moje zdanie !!!! to tyle :)

sarah496

Nie wiem jak ktoś może nazywać kogoś brzydkim , będąc brzydszym niż ten którego się obraża.

InowroclawskiWilk

taa to skoro jest taka ładna twoim zdaniem to skąd taka niska średnia!!??? okulary sobie kup !!!

InowroclawskiWilk

"Pewnie, jak zwykle chodzi o zazdrość... oczywiście... ja jej zazdroszczę urody... nie każdy obdarzony jest taką pociągłą twarzą i niezbyt ładnymi oczami...Tak,właśnie tego zazdroszczę jej ponad wszystko...ehh, wierz mi, że naprawdę nie ma czego zazdrościć Tori Spelling. W "Beverly Hills 90210" grała znośnie, ale np. w serialu "Do usług" beznadziejnie. " to jest cytat o Tori innej osoby i całkowicie sie zgadzam żadna dziewczyna nie ma jej czego zazdrościć bo nie ma czego !!!!!!!!!!! :)

sarah496

Zgadzam sie z Tobą w 100%!! Tez mi się nie podoba z wyglądu... a i niczego jej nie zazdroszcze!! Inni ja bronią że niby taka piękna, zdolna bo napewno lepiej od niej nie wyglądaja i bronią osoby brzydkie... Ja może taka piękna nie jestem, ale bede mówić szczerze to co myśle a nie bronić kogoś bo nie jestem idealna jak ona!!
A i co do jej aktorstwa to chyba aż tak źle nie gra... napewno lepiej ode mnie:P:P:P

sarah496

przestańcie gadać takie głupoty, to że ktoś ocenia kogoś innego że jest brzydki to wcale nie oznacza że ta osoba która ocenia jest brzydka. Trochę pokręciłam ale mam nadzieje że mnie zrozumiecie. A Tori Spelling wcale nie jest brzydka, powiedziałabym nawet że jest ładna :)

annabells

No... rozumiem Cie... Mówię tylko tak, bo znam bardzo dużo ludzi którzy tak robią(myślą, mówią)... ale i tak się nie podoba... te oczy i w ogóle;/ Ale napewno 100 razy bardziej jest piekniejsza w filmach niż w rzeczywistości... gdyby taka bogata nie była to by straszyła:P;P
Pozdrawiam:*

annabells

No, po skrzynce Whisky powoli zaczyna być ładna [tzn. jak wypijesz skrzynkę, bo jej to nawet wypicie 10 nie pomoże na 'łórodę'] ;)

sarah496

A czy filmweb to konkurs pięknośći? Więcej widzę tu wypowiedzi o wyglądzie niż o grze czy jej filmach, żaal...

Mapi91

Mapi91 najwidoczniej tak, skoro padają takie argumenty:

"taa to skoro jest taka ładna twoim zdaniem to skąd taka niska średnia!!???"

No nic tylko się złamać... Kobieto masz 23 lata i nie wiem za co sie tu stawia oceny?

LucaBrasiIsSleepingWithT

ja nie przepadam za nią zarówno jako osobą czyli za to jak gra i w jakich filmach gra a i z wyglądu mi się nie podoba . POza tym przy innych aktorkach filmach walają się postyoceniające urodę aktorek bądz aktorów. chociażby Maggie Gyllenhall grająca w nowym Batmanie , piszą wszyscy o tym czy Batman nie mógł mieć ladniejszej dziewczyny tylko taką brzydulę. Większość opinii polega na tym że ocenia się aktora za jego role za filmy w jakich gra plus to czy jest ładny bądz ładna.. wiadomo że każdy lubi patrzeć w filmie na kogoś kogo lubi i mu się podoba ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones