Tori Spelling

Victoria Davey Spelling

6,1
917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tori Spelling

...że nie trzeba wcale miec pięknej buzi,aby byc rozchwytywanym przez wielu przystojniaków na świecie,i że piękna buzia nie jest też niezbędna do szczęścia.Do czego zmierzam?Otóż zobaczcie,urodna mocno to ona nigdy nie była,a jednak gdy grała w BH90210 to tysiące niczego sobie młodzieńców (i to wcale nie byli zakompleksieni brzydale,tylko wielu urodziwych chłopców) kochało się w niej na zabój.Miała równe powodzenie co odtwórczyni roli Kelly czy Valerie.Kochali się w niej niekoniecznie ze względu na twarz (pewnie podziwiali w niej tę wspaniałą,idealną figurę,bo w sumie to ona w BH była najzgrabniejsza),a dla ilu z nich i tak była bardzo ładna...Wniosek jest więc taki,że nie musisz mie ładnej buzi,aby ktoś (i to osoba z dobrym gustem) lub wielu ludzi okrzyknęło cię "PIĘKNOŚCIĄ".Tori mimo że wychowywała się wtakim domu i przebywała wśród takich ludzi,którzy ciągle powtarzali jej "jesteś ładna",to na pewno sama nie jest ślepa i widzi,że wiele dziewcząt ma ładniejsze buzie...Ale narazie operowała sobie tylko biust,więc do twarzy widocznie przywykła.I dobrze,bo i tak znalazła niezłego męża,ma dzieci i jest szczęśliwa,niezależnie od tego ile ze spadku po ojcu dostała (bo przecież podobno ją wydziedziczył).Po co to wogle napisałam?Nie wiem,może po to,żeby niektórych dowartościowac (siebie z resztą też)...

I dobrze, że to napisałaś ;]]. Masz rację! Pozdr.;]]]

"Ta dziewczyna jest chyba najlepszym dowodem na to...
...że nie trzeba wcale miec pięknej buzi,aby byc rozchwytywanym przez wielu przystojniaków na świecie,i że piękna buzia nie jest też niezbędna do szczęścia"

Pewnie ,że nie :) Wystarczy tylko bogaty stary ze znajomościami , który ci załatwia rolkę w beverhils a potem już z górki :)

Chyba nie wierzysz sama w to co piszczesz...
Nie jest taka najbrzydsza. Fakt. Ale przede wszystkim jest niesamowicie dziana, jej ojciec jest (był?) "księciem" Hollywood... I jeśli by mnie chciała to ja sam bym się skusił. Dostał bym po znajomości parę ról, pare mln $ by wpadło. A potem wyrwał bym Bachledę-Curuś. Dużo ładniejsza :)

Wojtulek

masz słabość do kobiet z końską szczęką?

jak była młoda nie była brzydka pamietam 90210

Na samym początku serialu ''Beverly hills 90210'' podobała mi się,figury można jej było pozazdrościć.
Później w krótkiej fryzurze już mi się tak nie podobała,ale postać grana przez nią była przeurocza ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones