Tori Spelling

Victoria Davey Spelling

6,1
913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tori Spelling

koń jaki jest każdy widzi...

erolek_2

Super. Teraz pokaż swoje zdjęcie.

erolek_2

całkiem się zgadzam heheh nic dodać, nic ująć:) ale za to ma sławnego tate hehe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
roksi16

Założę się, że nie oglądaliście z nią żadnego konkretnego filmu. Ale oceniać aktora po wyglądzie i po rodzinie-ooo! Brawo! Prawdziwie obiektywna ocena, wspaniali krytycy filmowi. Napisałabym coś jeszcze, ale osoby (jak to dziś mówił Wojewódzki: 12latki bez zębów) , którym przyjemność sprawia obrażanie kogoś, o kim nie ma pojęcia, pewnie i tak by nie zrozumiały. Ale coraz częściej żałuję, że Internet jest powszechnie dostępny.

erolek_2

Jej wygląd mnie odpycha , nic na to nie poradze:/

Niv_

Nic do niej nie mam (oprócz tego że nie przepadam za jej wyglądem i aktorstwem) ale jej twarz wygląda jakby walec po niej przejechał :P

erolek_2

iiiiiiiii hahhahahaaaaa ..... :D

erolek_2

lepiej jak wygląda tak niż jak plastikowa barbi.

erolek_2

Popieram autora tematu. Dodać do niej Jennifer Aniston, której szczerze nienawidzę i mamy dwa konie. Choć przyznać trzeba że koń koniowi nie równy. Juz ta Aniston ładniejsza od Spelling

EM_DE_KE_AS

bo ciężko znaleść brzydszą klacz od Sperming (przeinaczenie celowe) !

cOOba

Ciekawe jak Wy wyglądacie..sorry ale mam wrażenie, że leczycie swoje kompleksy tak niskim polotem w swych postach..

masachiko

zarzuty bezpodstawne, Tori jest koszmarnie brzydka, patrzac na nia nie trzeba leczyc kompleksow- od razu staja sie nieistotne ;]

krolowa_sniegu_2

Dokładnie:-) Dlatego stwierdzenie "ciekawe jak wyglądacie [...] " w ogóle mi tu nie pasuje. Bo pewnie każdy/każda z osób piszących tu "anty Spellingowe" posty jest ładniejszy od niej. Strzelam że tak jest.

erolek_2

xD chyba DINOZARŁ :D:D

użytkownik usunięty
erolek_2

Na siłę w łóżku bym jej nie trzymał...

kiedyś jak miała troszke więcej ciałka to jakoś się dało patrzeć , teraz jak chodzi taki kościotrup do tego blada i często zakłada krzykliwe kolory a żeby tego było mało usta na jaskrawo czerwono normalnie patologia jak można być aż tak tępym mając tyle kasy i nie pójśc do chirurga ( nie jestem zwolennikiem retuszy ale jak jest potrzeba a w tym przypadku zdecydowanie jest to nalezy iść ) i stylisty , normalnie masakra .

TheGoldi07

brzydal

erolek_2

Polacy!!!
Tylko lubicie odwala innym,żeby się dowartościować.Ciekawe jak wy wyglądacie?

anka456

dowalać*

anka456

oglądałam z nią pare filmów
wniosek taki:
zupełne dno jeśli chodzi o aktorstwo , głupia,brzydka mogłabym obrażać ją dalej ale to bez sensu

erolek_2

nie wiem jak ocenić ją za aktorstwo ale mi też ona się nie podoba no ale ludzi za wygląd nie ocenia się.

Daria567

A to wystarczy obejrzeć parę filmów z nią. Na przykład: "Fatalny trójkąt", choć ja ją widziałam "w akcji" jeszcze w "Urodzisz moje dziecko" i kilku innych.

erolek_2

chciałeś powiedzieć kobyła

erolek_2

Nie oceniaj kogoś po wyglądzie. Najpierw spójrz na siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones