Robert DuvallI

Robert Selden Duvall

8,4
37 168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Duvall

rewelacyjna rola,film obejrzałem po raz pierwszy ale pewnie nie po raz ostatni i jak narazie najbardziej zapamiętam własnie role R.Duvalla :)

paniczBartosz

czy przypadkowo ktos tu go nie przecenia............

paniczBartosz

Rzeczywiście aktor rewelacyjny i wyśmienicie zagrał w Ojcu Chrzestnym. Może po prostu bardziej polubiłeś jego postać i tyle. Aby porównać Marlona Brando i Roberta Duvalla obaj musieliby zagrać tą samą postać, następnie stwierdziłbyś który jest bardziej wiarygodny :)

Kedzior_

W takim razie nie mogę stwierdzić, czy Marlon Brando jest lepszy od Michała Koterskiego, w końcu nie zagrali nigdy tej samej roli. Cóż za tok myślenia! =P

PepS

Podałeś przykład z kosmosu. Oczywiście że Marlon Brando jest aktorem lepszym od miśka.. choć jest tu coś zastanawiającego.. wyobrażasz sobie Marlona Brando w roli Sylwusia w Dniu Świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami? Ja uważam, że nie zagrałby wcale lepiej od Koterskiego:)

Kedzior_

Starałem się podać coś możliwie najbardziej kuriozalnego. =D Chcę tylko przez to powiedzieć, iż to czy dany aktor wydaje nam się "lepszy" od drugiego jest tylko kwestią naszego gustu, a nie to czy odegrał on określoną scenkę lepiej od swojego konkurenta.

PepS

ale ale. jakkolwiek tok rozumowania w kwestii porównań jest nieco pokrętny, to myślę że Brando spokojnie by sobie poradził w Dniu Świra i Wszyscy Jesteśmy Chrystusami gdyby oczywiście był w odpowiednim do tych ról wieku.

King_SX

Jeśli chodzi o pierwszą część "Ojca Chrzestnego", to nie Marlon nie Duvall i nie Pacino, lecz James Caan jako Sonny pokazał największe umiejętności aktorskie.

Klinar

Przyznam że zagrał naprawdę świetnie. Przede wszystkim miał niezwykle ciekawą rolę, wg mnie najlepsza postać w książce. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones