Katheryn Winnick

Katerena Anna Vinitska

8,5
14 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katheryn Winnick

Widziałem ją w Satan's Little Helper, i zrobiła wrażenie. Bardzo ładna, sympatyczna, mimika perfekcyjna, rewelacyjne wczucie w rolę, aż się chciało oglądać. Świetnie i z całą powagą, co jest dodatkowym elementem komicznym, skacze po kliszach horroru w filmie zbliżonym do czarnej komiedii, nie ośmieszając się przy tym i z dala od wygłupów. Jeszcze nie oceniam, obejrzę coś jeszcze, ale już zapałałem afektem do Kate.

illusionbandit

Ja ją widziałem w House MD, i szczerze powiedziawszy odcinek z nią jest jednym z ulubionych. Jej gra była perfekcyjna, wszystkie emocje, które powinny towarzyszyć granej przez nią postaci były świetnie ukazane.

Niech ekran bardziej ją wyeksploatuje ;)

era

napisz w ktorym odcinku grala :P z checia obejrze, a co do satan's little helper jak dla mnie to taki nieudany film :P amusment juz byl fajniejszy =D

użytkownik usunięty
Bartek17

"Ja ją widziałem w House MD, i szczerze powiedziawszy odcinek z nią jest jednym z ulubionych. Jej gra była perfekcyjna, wszystkie emocje, które powinny towarzyszyć granej przez nią postaci były świetnie ukazane."

House sezon 3 odcinek 12 - najlepszy odcinek 3 serii z największą oglądalnością. Bardzo ciekawy i wciągający.

"One Day, One Room" - mój ulubiony odcinek. Jej bohaterka była jedną z bardzo niewielu, które dotarły do House'a :)

Bartek17

W "Amusement" wypadła całkiem dobrze, ale film mnie nieco rozczarował. Było parę fajnych momentów, jak z owym klaunem na, zdaje się, bujanym fotelu w domu, lecz później za dużo wydziwiania. Szalony kawalarz musiał być nieźle dziany, żeby przygotować takie atrakcje. "Satan's Little Helper", znacznie prostszy w swojej formule, a jednak pomysłowy i dobrze zrealizowany. Z Katheryn widziałem również "Hellworld.com", ale tam była wydała mi się niestety przeciętna. Tyle, że i film był kiepski.

era

Dzięki Ci boże ekranu, teraz dostała dużą rolę w 'Vikings' nic tylko oglądać. GO KATHERYN!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones