Justin Bartha

Justin Lee Bartha

7,4
9 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Bartha

Ona ma po prostu niesamowite oczy. Oglądałam nowszy model i od razu mi się spodobał!

użytkownik usunięty
misheall

Awww, te oczy są cudowne *_* Aż się zastanawiałyśmy z przyjaciółką, czy nie ma przypadkiem soczewek. Btw w sobotę Skarb Narodów w TVP1 < 3 Ale jednak tak dobrze jak w Nowszym Modelu nigdzie nie wyglada :D

misheall

Miałam dokładnie tak samo! :)

selma_filmweb

nie widziałyście moich oczu ;)

danielpiw23

cóż za skromność ;) niestety, jego chyba nikt nie przebije. Popieram przedmówczynie ;)

adaa92

oj tam oj tam :) nie mów hop :)

danielpiw23

nie uwierzę dopóki nie zobaczę ;) no ale jeśli faktycznie takie masz to pogratulować ;)

adaa92

o hehe więc chcesz zerknąć :) nie trzeba gratulacji :) skromny jestem jak Bartha ;)

danielpiw23

dobra, dobra. ciekawość zawsze wygrywa :) poza tym hm, która by nie chciała.. na takie oczy :D

adaa92

yhmm :) no jasne.... fajnie że dziewczyny za błękitem szaleją :D

danielpiw23

hehe ;D moze nie tyle konkretnie za kolorem, cos po prostu trzeba miec w tych oczach ;d ale fakt, niebieski zawsze jest fajny :D

adaa92

jak się raz popatrzy w te oczęta, nie można oderwać wzroku:):*

Dulce_Espinoza

Dokładnie, nie wystarczy tylko sam niebieski kolor. Musi w nich być coś więcej :)

misheall

Taaak, oczy ma cudowne! Zdecydowanie. Już nie chodzi o sam OBŁĘDNY kolor, ale ma coś tam jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones