Brooke Shields

Christa Brooke Camille Shields

7,0
2 133 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brooke Shields

Odebrała chociaż te 3 Złote Maliny które wygrała ? Ktoś wie ? Z góry dziękuję :)

gwiazda_hollywood12345

Jak do tej pory złote maliny odebrały tylko cztery osoby: Paul Verhoeven - najgorszy reżyser za "Showgirls", Tom Green - reżyser i aktor filmu "Luźny gość", Halle Berry za "Kobieta-Kot" i Sandra Bullock w kategorii dla najgorszej aktorki i (wraz z Bradleyem Cooperem) dla najgorszej ekranowej pary w "Wszystko o Stevenie".
Są też osoby, które nie pojawiły się na gali, ale się o statuetkę upomniały. Wszystkie informacje masz w wikipedi :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ota_Malina#Odbi.C3.B3r_nagr.C3.B3d

Ania20212

Tak przy okazji:Wiesz może dlaczego Brooke Shields odrzuciła rolę Pauli Pokrifki w filmie "Oficer i dżentelmen" ?,i dlaczego ubiegała się o rolę Regan MacNeil w filmie "Egzorcysta" ?

gwiazda_hollywood12345

Przykro mi, ale nie śledzę kariery Brooke Shields.

Ania20212

A wiesz gdzie można się o tym dowiedzieć ?

gwiazda_hollywood12345

Musiałbyś przejrzeć wywiady z nią, ale i tak nie wiem czy byś to znalazł ponieważ powody dla których ktoś przyjął rolę rzadko są ujawniany. Najczęściej chodzi o pieniądze albo ciekawą postać.

Ania20212

A wiesz w jaki sposób mogę zdobyć jej autograf i czy można się z nią spotkać w celu przeprowadzenia z nią wywiadu ?

gwiazda_hollywood12345

Jeśli chodzi o autograf to znajdź w internecie kontakt do jej menażera albo jej samej. Raczej nie ma z tym problemu i większość gwiazd je przysyła (oczywiście jeśli wyślesz kopertę z adresem i znaczkiem zwrotnym). A jeśli chodzi o wywiad to możesz spróbować, ale jeżeli nie pracujesz w gazecie to wątpię, że coś Ci z tego wyjdzie (oczywiście kontaktuj się z menadżerem).

Ania20212

Wracając do tych odrzuconych ról to w ciekawostkach pisze że oferowano jej rolę Pauli Pokrifki w filmie "Oficer i dżentelmen",jednak aktorka nie była zainteresowana tym projektem.To znaczy że nie była zainteresowana scenariuszem tego filmu ?

gwiazda_hollywood12345

Tak. Może w tym czasie zagrała kilka podobnych ról i nie chciała być utożsamiana z jednym typem postaci? Na to nie mogę Ci odpowiedzieć, bo jak już wspomniałam nie śledzę jej kariery.

Ania20212

A wiesz dlaczego za role w filmach: ,, Błękitna Laguna" ,, Sahara" i ,, Wyścig armatniej kuli 3 " otrzymała 3 złote maliny a nie Oscary i Złote Globy ?

gwiazda_hollywood12345

To pytanie powinieneś skierować do komisji przyznających nagrody :)

Ania20212

Wiesz że ona była najlepszą przyjaciółką Michaela Jacksona ? I on nawet jej się oświadczył tylko ona dała mu kosza.

gwiazda_hollywood12345

Jeżeli zależy ci na autografie to znajdź adres korespondencyjny, poproś ładnie w liście o podpis to zapewne dostaniesz. Shields z tego co wiem podpisuje zdjęcia więc ci odeślą. Oczywiście pod warunkiem, że (tak jak ci doradziła Koleżanka) dorzucisz do listu kopertę zwrotną ze swoim adresem, kupon pocztowy międzynarodowy na odpowiedź (równowartość znaczka, chyba że masz znaczki amerykańskie, ale wątpię) no i fotkę na której miałaby się podpisać (nie wysyłaj cennej, bo istnieje to ryzyko że jednak nie wróci...) i to wszystko. Wywiad powiadasz...? Cóż... wysoko mierzysz :) ale to dobrze, skrzydeł nie będę podcinał, choć sprawa niezbyt realna jak na przeciętnego "Andersona" a co dopiero... "Kowalskiego" :) ale aktor taki sam człowiek jak każdy inny tylko znany, więc próbuj. Jak, to ja już ci niestety nie pomogę. Jeżeli jesteś fanem to zainteresuj się co robi pani Shields, w czym gra, gdzie bywa, premiery festiwale itd. Miałem okazję parę sław zagranicznych zobaczyć. Wywiad wątpię, ale zobaczenie kogoś na żywo czy nawet zamienienie kilku słów czasami jest realne, ale to... naprawdę wyższa szkoła jazdy, wymaga niezłej wytrwałości i niestety kasy. Co do Złotych Malin to zawsze przyznawane są tylko złym aktorom (choć tak właśnie powinno być). Bardzo często dostają naprawdę dobrzy aktorzy za udział w gównianych produkcjach. "Wyścig kuli armatniej 3"... zbyt ambitną produkcją nie był na przykład :) Żeby nie przytaczać jakichś kontrowersyjnych nazwisk, to w sumie niezły może być przykład Petera O'Tool znanego z "Lawrence'a z Arabii", który otrzymał Złotą Malinę za rolę w "Supergirl", a do jego aktorstwa raczej nie można się przyczepić. To jest taka mocno środowiskowa antynagroda, którą trzeba brać trochę z przymrużeniem oka.

thecanadianmounted

* "NIE zawsze przyznawane są tylko złym aktorom" - miało być. A O'Toole był jedynie nominowany do Złotej Maliny, nie otrzymał jej. Przepraszam, mój błąd, coś mi się pomyliło, ale tak czy inaczej uważam, że odrobinę krzywdzące. Nominacja raczej niezasłużona. To, że Shields czy ktokolwiek inny otrzymał Złotą Malinę nie świadczy od razu o tym że został uznany za beztalencie, więc... możesz spać spokojnie :)

thecanadianmounted

A wiesz dlaczego odrzuciła role w filmach: "Oficer i dżentelmen", "Plusk", "Cotton Club" , "Top Gun", " Szybki jak błyskawica", "Pretty Woman", "Speed:Niebezpieczna Prędkość", "Cztery Wesela i Pogrzeb", "Niewierna" i dlaczego ubiegała się o rolę w "Egzorcyście" ?

gwiazda_hollywood12345

Niestety nie mam pojęcia, nie jestem znawcą jej biografii. Być może nie spodobały jej się scenariusze, być może słaba była oferta finansowa, niekorzystne warunki kontraktu, różnie to bywa. Możliwe, że grała już w czymś, albo w ogóle robiła coś innego w tym czasie. Jeśli chodzi o "Splash" to podobno odrzuciła propozycję, ponieważ praca przy filmie kolidowałaby z jej studiami, a studiowała chyba... romanistykę o ile dobrze pamiętam.

thecanadianmounted

W ciekawostkach o Brooke Shields na Filmwebie pisze że proponowano i oferowano jej rolę ale ona "nie była zainteresowana tym projektem".Co to znaczy ?

gwiazda_hollywood12345

Podejrzewam, że może chodzić o to, że nie uznała scenariusza za interesujący. Ale tak jak już wspomniał thecanadianmounted może chodzić o to, że miała niekorzystne warunki kontraktu, grała w czymś podobnym itp.

gwiazda_hollywood12345

Widzę że jesteś wielkim fanem.

JLaw

Znasz odpowiedźi na pytania które zadałem powyżej ?

gwiazda_hollywood12345

Nie. A czemu akurat te pytania są takie ważne ?
Myślę że osoby powyżej odpowiedziały na pytania.

gwiazda_hollywood12345

ale do 25 roku zycia esencja zajebistosci .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones