Brooke Shields

Christa Brooke Camille Shields

7,0
2 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brooke Shields

Moim zdaniem gdy Jackson był oskarżany o masę operacji i molestowanie to każdy się od niego odwrócił;/ Niestety ona pewnie też żeby nie psuć sobie reputacji;/ Jak można być tak interesownym w stosunku do tak wspaniałego człowieka jakim był Michael.
Ale nie wiem jak było więc nie chcę jej do końca oceniać.

lays19_91

Nie wiesz jak było, i nie chcesz jej oceniać, ale już to zrobiłaś/eś. Najwiekszą przyjaciółką Jacksona była, zdaje się, Diana Ross, chociaż Shields też się z nim przyjaźniła, nawet chyba mieli mały romans, chociaż może prasa tylko wyolbrzymiła ich znajomość. Jak było między nimi, wiedzieli tylko oni dwoje. Uważam, że Brooke pięknie pożegnała swego przyjaciela i nie rozumiem, dlaczego co niektórzy doszukują się we wszystkim czegoś negatywnego.

Martin_Eden

Ona w tym czasie co pokazywała się z Michaelem spotykała się też z synem Johna Lennona. Natomiast siostra Jacksona - La Toya w swojej autobiografii stwierdziła, że Brook raczej łaziła za jej bratem... Myślę, że po prostu chciała się wtedy wypromować... Jak było podczas ceremonii nie wiem, mam mieszane uczucia, bardzo mieszane...

lays19_91

Michael, co słyszałam w wywiadzie z nim, miał tylko jedną operacją plastyczną - nosa. Więc słowo "masę" jest niezgodne z rzeczywistościa.

lays19_91

to co zrobiła było piękne... pożegnała swojego przyjaciela. Ale jak było między nimi wiedzieli tylko oni... ale w pierwszej chwili pomyślałam ze się lansuje... ale jej słowa mnie urzekły...i zmieniłam zdanie xDxD uważam że Jackson był wspaniałym człowiekiem. Kochał ludzi a inni próbowali to wykorzystać... jego najpiękniejsza piosenka - Heal the world - po prostu mogę płakać na niej ilekroć ją słyszę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones