Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

zakochałyśmy się wraz z przyjaciółką w nim... po zagraniu w Kac Vegas... uwielbiamy go ;]

użytkownik usunięty
Natulkaa

Prosze cie :/

Natulkaa

"Po zagraniu w Kac Vegas?" Naprawdę zagrałyście w Kac Vegas? :D wooow...

użytkownik usunięty
Canis_Luna

haha dobre, te wyznania ''miłości'' na tej stronie mnie dobijają...

hahah, dawno się tak nie uśmiałam. mnie też się Bradley podoba, ale niektórzy pobijają wszelkie granice xD

Canis_Luna

No najwyraźniej zagrały, to jasno wynika z wypowiedzi użytkowniczki :D

Natulkaa

Dobrze że jest to tylko wyimaginowana miłość niedojrzałych nastolatek, bo inaczej jeśli doszłoby do spotkania z aktorem to (cenzura) by było z przyjaźni ;D

apollo18

hahha, no ładny ma uśmieszek - to w nim lubię, ale pasuje do jakiejś gwiazdy typu Scarlett a na pewno nie dla normalnej dziewczyny.

Natulkaa

piekny jest:)

Natulkaa

Po prostu powinni od razu blokować takie konta. Co się nie wejdzie na profil jakiegoś aktora, to są wpisy typu "ale słodziak",
"kocham go", "<333" itd. Czy Wy, dzieci do lat 20 ? nie widzicie jak bardzo to jest żałosne? Na gg też takie opisy wstawiacie ... ? I weź tu znajdź w miarę normalną dziewczynę, rozgarniętą, która nie zachowuje się jak debilka...

forzamilan1

A ja się zgadzam, dobija mnie widok " ;*, <33333, ciacho, torcik, srorcik " w ilościach niebotycznych wręcz. I weź tu rejestruj się na stronie na której chcesz wymienić się wrażeniami po filmie, spotkać się z jakąś ciekawą, konstruktywną krytyką, a zamiast tego widzisz jak jakieś pokemony które wypisują takie bzdury. No ludzie:)

Natulkaa

On was też kocha, tak mi powiedział wczoraj przy warcabach. Ale mógł być nie być trzeźwy, bo mieszał palcem whiskey i się pytał kiedy w końcu się zamrozi.

Natulkaa

Też tak miałem w wieku 12 lat. Nie dziwcie się :)

Natulkaa

Gratulujemy.

Natulkaa

hmmm.. wiesz Natulkaa, że ja z koleżanką jak ten film "Kac Vegas" razem oglądałyśmy to również nam się bardzo Bradley spodobał ;) uwielbiam go l**

Natulkaa

A co zagraliscie z kolezanka? Meble?

Parnassus

hahah dobre ;D

Parnassus

hahaha na tamburynie grały

Natulkaa

ja wole dziewczyny:P
nie gustuje w chłopcach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones