PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 610
ocen
4,4 10 1 50610
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

Jeżeli napiszesz że ten film to propaganda itd. To Twój wpis zostanie zablokowany.

https://youtu.be/SdCr0avCW6w?si=yt0DvIXtbjPieTam

Oglądam wywiad filmwebu z Panią Holand i mamy laurkę xD

Nie ma co komentować.

ocenił(a) film na 1
ramirez_vip

Nie ma co komentować, bo komentarze są zablokowane :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ramirez_vip

Ten film, to PROPAGANDA!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
ramirez_vip

Ale ja nie napisałem, że propaganda. Dałem tylko lekką aluzję, że dawniej zdrajcom narodu łby golili publicznie, a później wieszali na latarni. A teraz to już nie. A i tak skasowali dwa posty. Dziwne...

ocenił(a) film na 1
ramirez_vip

Anty polski film daje tylko wrażenie psychologiczne. Nid ma tam nic jak rzucają do Polaków kamienkami są tylko sobrzy nie legalni imigranci którzy są biedni a wiecie ile płacą przemytniką? No właśnie! Ci ludzie na granicy się boja i znam wiele takich.ten film to kłamstwo i prawie wszystko jest nie prawdziwe. To propagabda

ocenił(a) film na 10
PL_CZARNY_PL

Większość jest prawdziwa, pushbacki, kobieta w ciąży przerzucona przez druty, wylewanie wody na oczach spragnionych ludzi, ludzie umierający z zimna. Rzucają w Polaków kamieniami, bo widzą ich jako wrogów nie bez powodu. Ciekawe, czy ty będąc przez kogoś przerzucany z jednego lasu do drugiego, bity, zastraszany, wyśmiewany, oszukany przez Łukaszenkę i nie mający możliwości iść w żadną stronę grzecznie byś się podporządkowywał i nie bronił?

ocenił(a) film na 1
ramirez_vip

A czego się spodziewać po portalu który ma ukraińską flagę a wcześniej jakoś polskiej nie miał w logo...

ocenił(a) film na 1
Orcone

Otóż to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones