PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561957}

Woda dla słoni

Water for Elephants
7,1 103 103
oceny
7,1 10 1 103103
5,8 12
ocen krytyków
Woda dla słoni
powrót do forum filmu Woda dla słoni

Nie czułam tej ich miłości, nie było żadnego przełomowego momentu, kiedy razem wyskoczyli z pociągu to zastanawiałam się czemu dwoje obcych sobie ludzi ucieka razem. Żadnych większych emocji. Czegoś mi brakowało.

ocenił(a) film na 5
Angelique_92

Ta miłość ciągnęła się gdzieś od "sytuacji" z białym koniem, to można uznać za pierwszy przełom, później przy słoniu, imprezy i uciekanie od policji. Trochę tego było, więc nie można powiedzieć, że dwoje obcych ludzi. Jakieś tam emocje nimi targały. Pod tym względem nie dostrzegam braków.

ocenił(a) film na 7
travelintime

Ale podczas tych sytuacji, nie było widać chemii między nimi. Przynajmniej ja nie zauważyłam. Według mnie to było mało przekonujące mimo wszystko.

ocenił(a) film na 5
Angelique_92

A to już wina nieudolnej gry aktorskiej. Faktycznie, nie było to przekonujące, i trzeba się domyślać, o co chodzi. Witherspoon jakaś nie w formie, a co do Pattinsona, to nie wiem, bo widziałam za mało, żeby oceniać. Tu był bardzo słaby.

ocenił(a) film na 7
travelintime

Bardzo lubie ta aktorke i jej gre. Ale tu byla jakas taka nieprzystepna i zblazowana

ocenił(a) film na 8
Angelique_92

no jak na melodramat to zgadzam sie, że za mało bylo ukazanej tej miłości.

Angelique_92

odebrałam to podobnie...

zastanawiaam sie nad tym co napisałas - i tak porównałam te relacje z tą z titanica - tam para znała sie raptem 2 dni a te emocje az wypływały z ekranu, czuć było chemie między bohaterami - tu tego nie bylo, nie widziałam tej miłości, raczej sympatię, z jego strony zauroczenie może ale nie miłośc a z jej to juz wogóle nic;/

ocenił(a) film na 7
urga

Właśnie skończyłam oglądać i mam dokładnie takie same przemyślenia. Nie czytałam książki, może tak miało być w założeniu, że Marlena nie okazuje żadnych uczuć. W każdym razie jaj postać zupełnie mnie nie przekonała a do tego Reese zagrała jakoś drętwo.

Angelique_92

Zgadzam się, miłości nie było widać w ogóle, a przynajmniej nie taką, z powodu której możnaby pokusić sie o wyskakiwanie z pociągu w nieznane z druga osobą. Wg mnie głowna to wina Whiterspoon, która zagrała drętwo i bez emocji. Pattison może i wyglądał na zakochango choć też bez przesady. Zupełnie nie dobrana para zakochanych- ktora bardzo osłabia ten film. Za to Waltz wysmienity!

ocenił(a) film na 8
Angelique_92

Zgadzam się, film fajnie zrobiony ale totalnie nie widziałam "chemii" między głównymi postaciami..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones