PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739855}
5,0 494
oceny
5,0 10 1 494
Wild Horses
powrót do forum filmu Wild Horses

W filmie chodzi o duzo wiecej niz mowi streszczenie: "Detektyw powraca do sprawy zaginionego piętnastolatka, podejrzewając, że chłopak został zamordowany, a zamieszany jest w to lokalny farmer."

Przede wszystkim jest to film o relacji syna geja z ojcem, ktory nie potrafil zaakceptowac takiego stanu rzeczy i wygnal go z domu. Kochankiem syna byl ow zaginiony pietnastolatek. Ciekawie tez, bo akcja dzieje sie w Teksasie, gdzie homoseksualizm nie jest mile widziany. Po pietnastu latach syn wraca i tu zaczyna sie film, detektyw prowadzi sledztwo, a i w rodzinie tez wychodza na jaw rozne inne sprawy. Dobry dramat, duzo psychologii, dobra gra i krajobrazy. Nie sugerowac sie ocena, film jest dobry, a wiec zasluzona 7. Ciekawe tez ze scenariusz i rezyseria to Robert Duvall czyli ojciec geja.

Polecam, zwlaszcza jesl ktos lubi filmy o gejach i ich zyciu :)

ocenił(a) film na 7
Dalmacy

Zgadzam się z Tobą w pełni, ja też oceniam film na 7, a nawet myślałam o 8. Dobre, niezależne kino, znakomicie portretuje rodzinę i relacje między poszczególnymi jej członkami - ojcem i synem gejem, ojcem i pozostałymi synami, a także między braćmi i dziadkiem i wnuczętami. Bohaterowie są złożonymi postaciami, ludźmi z krwi i kości - niejednoznacznymi i wielowymiarowymi na tyle, że nie można ich łatwo ocenić. Co mnie ujęło w całej tej historii, to że mimo różnic zdań, niezabliźnionych ran i wzajemnych pretensji jest w tej rodzinie ogromna miłość i lojalność wobec siebie nawzajem. Obrazu dopełnia bardzo dobre aktorstwo oraz świetnie ukazany klimat stanu Texas - ogólnie z czystym sumieniem polecam.

Dalmacy

Tez lubie filmy o pedalach a nawet i o klaksonach ... hm - moze nawet bardziej bo sa kolorowsi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
janek55

Już był kiedyś film o kowbojach pedałach i dostał Oscara, ale to coś najwyżej może przyprawić jakiegoś pedryla o szybsze bicie serca i tyle...:-)

janek55

Żałosna, zakompleksiona kryptociota ogląda jeden po drugim filmy gejowskie (płynace wiezowce, wild horses) po to zeby je nisko oceniac. Wyjdz z szafy ministrancie. Nie musisz zlizywac potajemnie bitej smietany z kolan dobrodzieja u siebie na wsi. Mozesz to robic jawnie.

ocenił(a) film na 2
laszlo4

laszlo4, po Twojej wypowiedzi nie umiem stwierdzić jedno znacznie, czy jesteś krypto gejem czy ulubieńcem księdza proboszcza?...:O

ocenił(a) film na 2
RafStefSzul1981

P.S. tylko nie podniecajcie się pedryle, ale teraz rozumiem uzasadnienie tytułu "Dzikie konie", he, he, he...:-(

RafStefSzul1981

Jednoznacznie pisze się razem. Wierzę, że nie umiesz niczego stwierdzić. Pewnie nie umiesz wielu innych rzeczy

ocenił(a) film na 2
laszlo4

Jednoznacznie i jedno znacznie, obie te formy są poprawne polonisto z Koziej Wólki, za to forma poprawna to powinno pisać się, nie pisze się. Umiem wiele rzeczy, o których nawet nie jesteś sobie w stanie wyobrazić i o których nawet nie słyszałeś, miłośniku ciot...:-)

ocenił(a) film na 2
RafStefSzul1981

P.S. jednoznacznie wg. Słownika Języka Polskiego PWN, czytaj w sposób nie budzący wątpliwości lub określić coś wprost, patrz jedno znacznie...:-(

RafStefSzul1981

OK. Niech będzie. Wierze, ze umiesz wiele rzeczy, których nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić w dziedzinie seksu pomiedzy panami - ale ja nie jestem zainteresowany. Pogódź się z tym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
RafStefSzul1981

P.S. tyle piszesz o tych kryptogejach i księżach pedofilach, widać od razu jak na dłoni, że byłeś ulubionym ministrantem księdza proboszcza...:-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
janek55

Niech ci będzie. Jak juz wolisz zlizywac te smietane z d...py proboszcza potajemnie to sobie to rób. Co mi do tego. Po co tyle hałasu kryptocioteczko:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones