PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99882}

Trik

Trick
6,5 488
ocen
6,5 10 1 488
Trik
powrót do forum filmu Trik

UWIELBIAM!

ocenił(a) film na 10

Nie zliczę ile razy już oglądałem ten film. Jest to jeden z tych obrazów, które po prostu muszę obejrzeć co jakiś czas. Wiem, nie jest to arcydzieło światowej kinematografii. Wiem 10 gwiazdek to pewnie przesada. Ale jest to jeden z moich ulubionych filmów, więc nie jestem w stanie dać innej oceny. Historia niby prosta i banalna, ale opowiedziana w tak charyzmatyczny, autentyczny i urzekający sposób, że nie można się nie zakochać. Główni i drugoplanowi bohaterowie są świetnie dopracowani. Chemia między glownymi aktorami jest niesamowita. Miła dla ucha muzyka. I najważniejszy skladnik: film ma duszę, charakter, coś co sprawia że wracasz do niego raz po raz. A gdy kończysz seans chcesz od razu obejrzeć film jeszcze raz.
To oczywiście moja bardzo subiektywna opinia. Uwielbiam ten film i bardzo go polecam, zwłaszcza osobom o otwartych umysłach i sercach.

georgelucas85

Gdzie można go znaleźć?

ocenił(a) film na 8
georgelucas85

To, jak napisales o tym, ze film ma dusze i jak bardzo jest to wazne - w 100% sie zgadzam. Jestem pod wrazeniem wykonania tego filmu, biorac pod uwage tak niski budzet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones