PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371430}

Rodzinne rozgrywki

Relative Chaos
5,5 731
ocen
5,5 10 1 731
Rodzinne rozgrywki
powrót do forum filmu Rodzinne rozgrywki

1/10

ocenił(a) film na 1

Rodzine rozgrywki to film opowiadajacy o rodzinie ktora organizuje rozne zawody .Film jest plytki bez żadnego przsłania wogóle nie smieszny Nie polubiłem bohaterow Byli ludzie którzy niczym sie nieprzejmowali a po za jednym żeby sprawwiedliwie grać nie przemowił ten film do mnie .

kinoman85

lekki, przyjemny, niedłużący się- wg mnie film właśnie taki miał być, i taki był. nie jest to może wybitne arcydzieło, ale na pewno zasługuje na lepszą ocenę niż 1.

ocenił(a) film na 9
Dunaj_2

na pewno na lepszą. zgadzam się, że miał taki być. niezłe były te konkurencje i pośrednie wydarzenia, np. z zaginioną córką albo kotem. były też rzeczy do przewidzenia, ale to w końcu tylko komedia na niedzielne popołudnie.

użytkownik usunięty
kinoman85

podstawową funkcją (i chyba jedyną) komedii jest to, aby podobała się widzom, a nie niosła jakiegokolwiek przesłania. Jeśli chcesz film z przesłaniem to nie oglądasz takiego w niedzielne popołudnie. Film zasługuje na 5 - 6 punktów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones