PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375645}

Recepta na szczęście

Smart People
6,0 4 160
ocen
6,0 10 1 4160
Recepta na szczęście
powrót do forum filmu Recepta na szczęście

Masakra...

ocenił(a) film na 1

Chciałam obejrzeć ten film tylko i wyłącznie ze względu na Ellen Page, która jest
niesamowitą aktorką, jednakże tego filmu nie da się oglądać. Zero fabuły, humoru,
wyłączyłam film po 20 minutach co zdarzyło mi się po raz pierwszy ... PORAŻKA.

ocenił(a) film na 2
milkacool2

Ja z szacunku do Ellen obejżałam film do końca z nadzieją, że się rozkręci. Cóż, nadzieja matką głupich.

ocenił(a) film na 4
321akrew

ja podobnie :)

ocenił(a) film na 7
milkacool2

Nie moja droga jesteś w błędzie to dowodzi ze nie znasz sie na filmach i nie jesteś prawdziwa koneserka filmów . ten film ukazuje prawdziwe życie i problemy postawy ludzi zachowania po prostu jest życiowy. życie to nie komedia ani cały czas radość czasami zaskakuje i to bardzo. Życzę więcej obejrzenia filmów nie tylko ze względu na aktorkę. Ale w jednym muszę ci przyznać racje rola i aktorstwo Alen Page jest nie samowita i ma talent. Pozdrawiam Kino-maniak z Beskidu Niskiego.

ocenił(a) film na 2
sebastiannycz

To co piszesz brzmi jak wypowiedź fanki ślepo wierzącej w świetność wszystkiego, co związane z EP.

ocenił(a) film na 1
321akrew

Czy w świetność? nie. Dotychczasowe filmy z jej udziałem oceniam ponad przeciętność, czyli nasunął mi się wniosek= tam gdzie gra Ellen Page, tam się nie rozczaruję. A właściwie, jest wolność wyznania, słowa. Więc nie masz prawa w to ingerować. Film Ci się podobał? okej. Mi się nie podobał i mam prawo to zaznaczyć.

ocenił(a) film na 2
milkacool2

Ten post nie był skierowany w twoją stronę. Spójrz dokładnie - w dolnej części okienka jest napisane "w odpowiedzi na post sebastiannycz".

ocenił(a) film na 1
321akrew

To przepraszam, mój błąd.

ocenił(a) film na 7
milkacool2

blebleble po winie i czymś tam wchodził, jak złoto. film ratował Thomas Church i ta mała też była dobra. film miał być lekki i taki był. nie ma co się czepiać i oczekiwać Bergmana w filmach 2-giej kategorii. było ok, można obejrzeć:)

ocenił(a) film na 7
milkacool2

Nie chciałbym być tobą. Ja się na nim świetnie bawiłem. Uśmiałem się, serio. Czyli jednak humor był tylko nie dla każdego ;).
Co do tego, że Ellen to niesamowita aktorka..... No właśnie nie. Nie jest niesamowita, nie gra nadzwyczajnie. Przede wszystkim jest jedną z tych osób które, niezależnie od tego gdzie grają nadają postacią podobny urok, czar, przyciąganie. To nie zasługa aktorstwa a charyzmy aktorki. Czegoś nieco mniej uchwytnego od warsztatu... Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones