PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014770}

Rafa: Osaczone

The Reef: Stalked
3,5 512
ocen
3,5 10 1 512
Rafa: Osaczone
powrót do forum filmu Rafa: Osaczone

tak mocno, że ataki rekina wyglądają jak wycięte ujęcia z Discovery Channel, niestety bez hajsu nic lepszego nie da się nakręcić i wyszło jak Hanka wjeżdżająca w kartony.

maximus_

Wyszło naprawdę dobrze. Wracaj do Godzilli i Transformersów.

Tracker

idź do okulisty synek xD

maximus_

Okulista mi niepotrzebny, tobie psychiatra jak najbardziej. Powtarzam, wracaj do Transformersów, to twoja liga intelektualna.

Tracker

jak musisz powtarzać to może masz Alzheimera? xD

ocenił(a) film na 3
maximus_

brzydkie te baby okropnie; właśnie miałem zakładać temat, że mogli chociaż dziewczyny ładne dać, a tak poza widoczkami nic w tym filmie nie ma

dubbelvla

oj tam, już nie bądźmy okrutni ;)

ocenił(a) film na 3
maximus_

kiedyś dawali młode, ładne dziewczyny do takich filmów, teraz feministki 40 + walczą z rekinem; te zdjęcia z discovery channel same w sobie są fajne, miało chyba realistycznie wyjść, ale ten film pokazał że tak się nie da

ocenił(a) film na 1
dubbelvla

Miałem coś podobnego napisać ale mnie uprzedziłeś :) W jednym wątku czytam urocze, w drugim ładne i jeszcze nazywają je dziewczynami. Pozdro dla zdrowo myślących.

ocenił(a) film na 3
jaczylion0

Może to jest film dla mężczyzn 50+ :)

ocenił(a) film na 4
maximus_

nie było tak źle, bardziej mnie raziła fabuła, rekin nie zabił dziewczyn mimo, że atakował je w wodzie kilka razy. druga sprawa to że dziewczyny chciały utopić rekina 2 razy :) ale przeczytałem w Google, że da się ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones