PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816826}

Polar

5,7 31 624
oceny
5,7 10 1 31624
3,6 5
ocen krytyków
Polar
powrót do forum filmu Polar
ocenił(a) film na 2
marcin_lendzion

Słabsze, przerost formy nad... Wygląda jak teledysk z tragicznym montażem i dialogami napisanymi przez gimnazjalistę. Chyba że to jakaś postmodernistyczna dekonstrukcja Johna Wicka.

ocenił(a) film na 8
marcin_lendzion

Nie słuchaj tego powyżej. Film jest dobry i warto obejrzeć. Trochę groteskowy i przerysowany, mocno wygląda momentami jak komiks (na podstawie którego jest), bohater którego nie sposób nie polubić (no prawie, jednego mu w tym filmie nie wybaczę, ale to trzeba obejrzeć by zrozumieć).

marcusfenix345

Czego mu nie wybaczysz?

ocenił(a) film na 8
Midknight

[SPOILER] Zastrzelił takiego fajnego psiaka :( Wiem, że nie specjalnie. Ale jednak. Smutek.

ocenił(a) film na 3
marcin_lendzion

Neflixowy "nowoczesny" gniot.
Mads Mikkelsen ciągnie ocenę tego filmu w górę. Reszta krzykliwa, plastikowa, pomieszanie z poplątaniem. Film na 1 raz.

marcin_lendzion

Obejrzyj, jeśli naprawdę nie masz nic innego do roboty, tzn. posprzątałeś całą chatę, wyprowadziłeś psa sąsiadów, ułożyłeś płyty DVD alfabetycznie, pomalowałeś pisanki na nadchodzącą Wielkanoc... Może też być niezbędna duża ilość alkoholu podczas projekcji, by móc przełknąć ten gniot.

rita_13

Jasna cholera. Właśnie tak sobie film oglądam, zerkam na filmweb i nie mogę się dostosować do instrukcji, bo muszę jeszcze po szlugi jechać.

Film w gruncie rzeczy nie jest taki zły.

albinozz66

Pamiętaj, że po alku nie można jeździć ;)

rita_13

Nie pojechałem.

ocenił(a) film na 7
marcin_lendzion

Nie jest słaby. To takie połączenie John Wick z Leonem Zawodowcem. Film został jednak utrzymany w konwencji nieco komiksowej przez co postacie są nie tyle przerysowane ile szablonowe, schematyczne. Film zawiera jednak dużo akcji, zwrotów akcji i wysublimowanego humoru jak np. [SPOLRER] Facet kupuje sobie małego psiaka by mieć czym się zajmować w swojej samotni, ale przez przypadek go zabija, a potem kupuje sobie rybki. Większość ludzi jednak nie dostrzega w tej grotesce nic zabawnego, pewnie przez ogłupienie filmami w stylu Avengers.

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 1
marcin_lendzion

No błagam, nie porównujmy Leona Zawodowca z tym filmem. Niestety, ale jestem w szoku ze Mikkelsen po przeczytaniu scenariusza zgodził się zagrać w czymś takim. Zwiastun i deskrypcja filmu obiecująca, a wystarczyło pierwsze kilka minut by rozczarował!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones