PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013258}

Omen: Początek

The First Omen
6,5 5 039
ocen
6,5 10 1 5039
7,4 17
ocen krytyków
Omen: Początek
powrót do forum filmu Omen: Początek

Paolo

ocenił(a) film na 7

Od razu powiem, że nie znam oryginału ale nie zrozumiałam jednej rzeczy. Kim był Paolo? Był podstawiony, żeby upić i zwabić główną bohaterkę czy jak? Był w trakcie rytuału zapłodnienia ale był bardzo roztrzęsiony. Wytłumaczy ktoś?

ocenił(a) film na 9
Lampich

Mi się wydaje że on wtedy na dyskotece był opętany przez szatana by zapłodnić główną bohaterkę ale później zginął i podczas rytuału to miała jakieś zwidy i go

ocenił(a) film na 9
takapanna

Widziała to moja myśl tylko

ocenił(a) film na 7
takapanna

Nie dziwię się, że dałes 9 jak tak interpretujesz tą postać i sytuację z nim . Główna bohaterak została zapłodniona przez szakalo-diabła a nie przez Paolo. On i jego ziomek poprostu byli uwikłani w całą oragnizację i ich zadaniem było upicie Margaret aby nie do końca była świadoma tego, co się zdarzyło. Inna sprawa, że motyw z tym, że on jej mówi o znamieniu jest bez sensu. To, że ona przez całe życie nie zwróciła na znamie na głowie, dopiero on jej to uświadomił jest na siłę. Wstawiono spotkanie z Paolo, żeby załatać tą dzurę i "nagle" ją uświadomić. Inna rzecz mnie zastanawia, kim były matkai Margaret, Carity i wszelkich dzieci?

ocenił(a) film na 9
Namiestnik_SS

Wydaje mi się że jej matka była ta zakonnica ze zdjęcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones