PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371129}
5,5 23
oceny
5,5 10 1 23
Midnight Clear
powrót do forum filmu Midnight Clear

To co najlepsze

ocenił(a) film na 10

Aż dziw bierze, że nikt tego filmu nie widział, albo widział a nic tutaj nie wpisał. Ja dawno nie wstawiałem żadnego komentarza, więc może to jest dobra okazja. Film nie zachwyca akcją, wspaniałą muzyką, ekscytującymi zdjęciami, ale ma w sobie to coś co w kinie najbardziej kocham - spokojną narrację, która prowadzi widza przez cały czas seansu. W Midnight... wyróżnia się aktorstwo. Przez cały czas zmieniali się moi ulubieni bohaterzy. Początkowo był to Stephen Baldwin i postać Lefty'ego, jakoś takie postacie najbardziej lubię; nudne, niezbyt się wyróżniające. Może dlatego, że wychowałem się na Jarmuschu. Potem zaczęły fascynować inne postacie: Matka Lefty'ego, koleś ze stacji benzynowej (Kirk). Co do samej fabuły, to jest ona bardzo bogata, i nie ma jej co tutaj opowiadać. Mnie uderzyły dwie sceny: kiedy pastor przekonywał jednego z kolędników, że nie można poddawać się, kiedy nawet to nie ma sensu (tak by się mogło wydawać). I druga scena, kiedy Lefty wraca do domu, żeby usłyszeć "Wesołych świąt" - kapitalna scena. Bardzo rzadko daję takie oceny, ale tutaj w pełni zasłużona.

Polecam+

PS. A napisy są:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones