PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181354}

Miłość na zamówienie

Failure to Launch
6,2 52 819
ocen
6,2 10 1 52819
4,5 6
ocen krytyków
Miłość na zamówienie
powrót do forum filmu Miłość na zamówienie
użytkownik usunięty
MademoiselleButterfly

masz rację były fajne.

ocenił(a) film na 6
MademoiselleButterfly

najlepsze sceny w filmie

ocenił(a) film na 10
Anda00

najlepszy kręgowiec ;P

MademoiselleButterfly

te sceny naprawdę mnie rozwaliły :)

ocenił(a) film na 3
MademoiselleButterfly

moim zdaniem cały film stracił właśnie na scenach ze zwierzakami. zrobili standardowy scenariusz, 'nie znają się-poznają się-jest dobrze-jest źle-jest dobrze na zawsze', więc chcieli go jakoś ubarwić. może nie chodzi o to, że moim zdaniem zwierzaki wszystko zepsuły. zepsuł to ich 'śmiech' i przez to ucierpiał cały film.

Widurr14

Dokładnie, sceny ze zwierzętami były po prostu żenujące, niepotrzebne.

A film to żadna rewelacja. Typowa komedia romantyczna, która niczego nie wnosi do naszego życia - nawet uśmiechu, bo w ogóle nie była śmieszna.

ocenił(a) film na 6
MademoiselleButterfly

Film jest nudny, ciągnie sie jak flaki z olejem. Wkurzają mnie te gierki: cala banda dziewczyn próbuje rozszyfrować zachowanie Trippa i na odwrót: chłopaki próbujący dociec co Paula miała na myśli. Szczerze mówiąc, przed ekranem zatrzymał mnie tylko McConaughey, coś hipnotyzującego było w jego zachowaniu i wyglądzie.

ocenił(a) film na 6
MademoiselleButterfly

film jak dla mnie 5/10 .dałem 6 bo scena z jaszczurką mnie rozwaliła ;)

MademoiselleButterfly

Zgadzam się , najlepsze scenki ze zwierzętami ;)

ocenił(a) film na 7
kasia6969

Mi osobiście scenki ze zwierzętami się nie podobały ;) O wiele bardziej interesujący był moment w którym to Tripp wygłaszał przemówienie przy wspólnym obiedzie z Rodziną :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones