PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37515}
6,7 263
oceny
6,7 10 1 263
Love Liza
powrót do forum filmu Love Liza

dramatycznie ciężki ale ja kupiłem tą historię - dla mnie film jest prawdziwy do bólu, na marginesie nigdy nie słyszałem o ludziach ćpających benzynę
CZEMU BŁĘDNY OPIS FILMU POMIMO DWÓCH PROSTUJĄCYCH TO POSTÓW NADAL FUNKCJONUJE???

pesto

Dziś już nie wącha się benzyny, właściwie to bardziej rozpuszczalniku lub kleju. Są inne tanie wynalazki.

ocenił(a) film na 9
pesto

Odebrałem ten film zupełnie inaczej niż to się przedstawia ale takie moje prawo myślenia inaczej. Dla mnie zachowanie Wilsona nie jest wynikiem depresji w jaką wpadł po śmierci ukochanej żony. Wilson, jest dla mnie człowiekiem który nie wkroczył w dorosłość, jest wiecznie zagubionym dzieckiem. Związek małżeński był niespełniony. Wilson darzył swoją żonę miłością jaką darzy syn swoją ukochaną Matkę. Ona darząca Wilsona miłością jaką darzy zakochana kobieta mężczyznę. Najprawdopodobniej przekonana, że wszystko musi się ułożyć - nie udało się. Kochała mężczyznę nie dziecko. Mimo olbrzymiej miłości nie widziała szans na znormalizowanie tego dziwnego związku ale też nie widziała szans na życie bez Wilsona - wybrała śmierć. Wilson został samiuteńki bez matczynego ciepła - rewelacyjna rola, rewelacyjny film - 9/10 !!!

Szpila_1308

W 99 na 100 przypadków kobieta z takiego związku odejdzie, nie odbierając sobie życia.

ocenił(a) film na 9
skorn

Widocznie to był ten 1/100. Pozdrawiam

Szpila_1308

Nie, nie był. Twoja interpretacja to solidna nadinterpretacja. Nie było w tym filmie nic, co mogłby sugerować, że to on był powodem samobójstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones