PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550942}

Kruk

The Crow
4 624
chce zobaczyć
Kruk
powrót do forum filmu Kruk

Czy aby na pewno ten film powstanie w tym roku?Słuch coś o nim mocno przycichł.Ktoś coś wie?

Kamtaro1994

obstawiam 2015
Nie nastawiałbym się na bieżący ok

Arayen

Mam nadzieję że powstanie.Już dużo zapowiedzianych filmów nie powstało jak Del may cry czy amerykańska wersja Death note

Kamtaro1994

Powstanie , Luke Evans ma zaklepaną umowę. Słyszałem że ostatnio dostawał dużo roli przez co pewnie pozostałe filmy jak Kruk muszą ustawić się w kolejce.
Akurat amerykańskie wersje anime to raczej dobrze że nie powstają heh. Amerykanie spłycili by fabułę , kompletnie nie czują tego japońskiego "Ducha".Chociaż Death Note jako mroczny thriller...brzmi kusząco.Potrzeba by reżysera z wizją.

Arayen

W tym roku,z pewnością już ,nie powstanie. Chciałabym przynajmniej wiedzieć o czym będzie ten film, bo opisu brak.

blossom_3

Film będzie na podstawie komiksu The Crow Jamesa O'barra.
Ma być wierny komiksowemu oryginałowi czego o wersji z lat 90 nie można powiedzieć.
Draven np nie będzie tu muzykiem

Arayen

Czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że plany nie przepadną.

a_n_onim

Masz tu świeży teaser tego filmu.
https://www.youtube.com/watch?v=Dx01rn3flIA

irron

Dzięki wielkie!

irron

Jaki teaser jak filmu jeszcze nawet nie zaczeli krecic??? Po pierwsze z tego co wiem film niedawno stracil rezysera i po drugie Evans chce zrezygnowac bo nie moze juz dluzej czekac (ze wzgledu na inne projekty)

wolvi24

Reżyser jest już nowy a aktor, myślę, że też mają i to tego, którego tak pragnęli od samego początku i nie jest nim Luke Evans.

irron

A kiedy wybrali nowego??? Nawet nie wiedzialam? Ostatnio jak czytalam to niby ten japonczyk (nie pamietam nazwizka) zrezygnowal zeby nakrecic kolejna czesc Kregu (albo Ringu tez nie pamietam ;-) )

wolvi24

Nie wiem kiedy wybrali. Oficjalnie podali do wiadomości na początku grudnia. Nowy reżyser to Corin Hardy. A aktor , no cóż poczekajmy aż sami to podadzą do publicznej wiadomości. Skoro robią z tego taką tajemnice :):):)

irron

Nie no tak pytam bo nic na ten temat nie slyszalam...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones