PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459831}
6,4 314
ocen
6,4 10 1 314
Jusqu'à toi
powrót do forum filmu Jusqu'à toi

ale go napewno ogladdne, ze wzgledu na Justina Bartha...

marta098765

ja raczej ze względu na Mélanie Laurent. Poza tym bardzo lubię filmy
francuskie.

użytkownik usunięty
marta098765

Francuskie uwielbiam, Justina i Melanie również, tylko szkoda, że to komedia romantyczna...

ocenił(a) film na 4

Melanie była bardzo fajna, ale ogólnie mi się bardzo nie podobał ten film. Przede wszystkim odniosłam wrażenie, że Paryż jest jakimś straszliwie nudnym miastem, w którym jest tylko jeden zapyziały hotel z wredną obsługą. Zawiodłam się, bo miałam nadzieję, że będę mogła delektować się pięknem tego miasta, ale niestety zabrakło tej atmosfery. Dowiedziałam się też, że podróż z Ameryki do Paryża trwa jakieś dwadzieścia minut, a samoloty odlatują co godzinę, więc przeciętny Amerykanin lub Francuz może sobie na taki lot pozwolić ze dwa razy w tygodniu. Wiem, że to ma być komedia romantyczna, więc nie można się po niej spodziewać cudów, ale to była wyjątkowo słaba i naciągana komedia romantyczna.

marta098765

Jak można nie lubić francuskich filmów? :(
Przepraszam, ale ja jestem rozkochana w tamtejszych produkcjach. ;]

Keira2016

Również zadałam sobie to pytanie, gdy tylko przeczytałam tytuł tematu :)... Brak sympatii dla francuskiego kina nie mieści mi się w głowie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones