PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870324}

Hokus Pokus 2

Hocus Pocus 2
5,7 4 664
oceny
5,7 10 1 4664
5,7 3
oceny krytyków
Hokus Pokus 2
powrót do forum filmu Hokus Pokus 2

Chyba niektórzy za bardzo idealizują stare czasy i dawno nie widzieli pierwszej części, bo ten film w niczym nie odbiegał od poprzedniej wersji. Ba, nawet powiedziałabym, że był bardziej klimatyczny i halloweenowy. Humor, co prawda, niskich lotów, pod koniec nudnawo, ale całość oglądało się całkiem przyjemnie jak na nieanimowany film Disneya.

ocenił(a) film na 4
nemausicae

Hokus Pokus oglądałem i za dzieciaka i pare razy w ostatnim roku i za każdym razem był tak samo dobry.

Wlasnie obejrzałem 2 część i się zawiodłem. Niektóre sceny z siostrami sanderson jeszcze były śmieszne, No i to by było na tyle.

Oryginał miał ciekawe postacie główne, wiarygodne, dobrze napisane. Starszy brat chciał trzymać się z dala od młodszej siostry by zaimponować dziewczynie. Wiedźmy chciały wyssać z niej życie co naturalnie spowodowało ze i brat i jego dziewczyna zaczęli walczyć z wiedźmami by ją chronić.

Postacie główne dawały ciepło a wiedźmy komedie która była naturalna nie wymuszona.

W hokus pokus 2 główne postacie są denne, niewiarygodne, na sile próbujące być śmieszne. Celem wiedźm za to jest znalezienie osoby drugoplanowej, co nie buduje żadnego napięcia… no i jeszcze słabe piosenki wciskane na sile.

Do tego na sile wciskany woke culture. Nie mam nic przeciwko rożnym rasom w filmach kiedy ich postacie są napisane dobrze i maja sens. Ale tutaj widać ze mieli listę. Azjatka i czarna w roli głównej, ogólna przewaga różnych ras w całym filmie, sceny z lgbt. Do tego dwaj głowni biali faceci są tępi jak but.

1 cześć jest o niebo lepsza od drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones