PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870324}

Hokus Pokus 2

Hocus Pocus 2
5,7 4 664
oceny
5,7 10 1 4664
5,7 3
oceny krytyków
Hokus Pokus 2
powrót do forum filmu Hokus Pokus 2

Zawiodłam się niestety. Co prawda nie oczekiwałam zbyt wiele po tylu latach, ale no ludzie... chociaż odrobinę mógł dorównać poprzedniej części, a tymczasem to wygląda jak kompletnie inny film, w dodatku mega żenujący dla dorosłego odbiorcy. Jedynka miała swój urok i czar, niezły dowcip i halloweenowy klimat, a przede wszystkim dobrze się to oglądało zarówno jako dziecko jak i dorosła już osoba.
Tymczasem ten film ma humor tak niskich lotów (coś a la 'Hannah Montana'), że nie poleciłabym go nikomu, kto ma więcej niż 10 lat. Jeszcze ten nieszczęsny dubbing... Nawet świetny Doug Jones nie zdołał tu nic wskórać tym razem. Takie moje zdanie.
Chyba na jedyny plus w tym filmie można zaliczyć wygląd głównych bohaterek, gdyż makijaż zdziałał cuda i jakoś wcale nie widać po nich, że upłynęło aż 29 lat od pierwszej części.

ocenił(a) film na 8
Paulaaa8

Nie zgadzam się, moim zdaniem film wypadł bardzo dobrze
Też uważam że dubbing wyszedł naprawdę super (oprócz w zwiastunie).

Paulaaa8

Pierwsza cześć okropnie się zestarzała… ten rynsztokowy humor z Beny Hilla mógł być uroczy dla nieświadomych o czym mówią głowni bohaterowie dzieci , ale czy oglądałeś ten film jako dorosły ? Te testy chwilami przyprawiają o ciarki żenady…fabuła się nie kleiła zupełnie , głównymi bohaterami nie kierowała żadna logika xd druga cześć nie odstaje od bardzo kiepskiego pierwowzoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones