PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 29 286
ocen
5,9 10 1 29286
5,2 19
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

Mam mieszane uczucia co do tego filmu. Odnioslem wrazenie ze tak jak by byl robiony na szybko.Liczylem ze wiecej bedzie tych walk potworow a dostajemy zaledwie lacznie kilkanascie minut. Mechagodzilla dostala w koncu swoje (Dosłownie!!!) 5 minut co rowniez jest niesatysfakcjonujące dla fana serii. Polecam ale tak jak pisalem wyzej zostaje niedosyt...

ocenił(a) film na 9
majki092

ja bede ogladal dzis ale przegladnolem i faktycznie jest chyba malo tych walk a szkoda bo to mnie interesuje najbardziej

ocenił(a) film na 8
mastachaz

Ciekawe czy będziesz miał podobne wrażenia po filmie co ja. Tyle co gdzieś tam można było się domyśleć że nie będzie ciągle napierdzielać się Godzilla z Kongiem tak zawiodła mnie trochę mechagodzilla

ocenił(a) film na 5
majki092

Jest nieco lepiej niż w poprzedniej części, ale masz rację, nadal można czuć spory niedosyt. Znów jest za dużo ludzkich postaci, niepotrzebne skakanie z lokacji na lokacje, masa absurdów. Gdy obaj tytułowi bohaterowie pojawili się w pełnej okazałości już po 10 minutach liczyłem, że tym razem dadzą im przyćmić aktorów.

ocenił(a) film na 8
lew890

Dokładnie. Bardzo zawiodła mnie mechagodzilla. Niby 1 na 1 to by pokonała i Konga i Godzille ale już przeciwko wyżej wymienionej dwójce szybko zaliczyła nokaut dlatego też pod tym względem jest bardzo duży niedosyt. Dałem 8 bo na gorąco oceniane ale jak zobaczę jeszcze raz na spokojnie to może się zastanowię nad ocena

ocenił(a) film na 5
majki092

Rozumiem, jako widowisko to robi wrażenie, ale po entuzjastycznych recenzjach z tych krajów, gdzie film wyszedł kilka dni wcześniej do kin, byłem pewien, że tym razem wezmą sobie do serca krytykę poprzednich filmów odnośnie postaci ludzkich. A tymczasem tu znów mamy ich mnóstwo, z czego niektóre prawie wcale nie są zarysowane. Spokojnie można byłoby wywalić wątek czarnoskórego miłośnika teorii spiskowej i dwójki nastolatków, a skupić się na Rebecce Hall i niemej dziewczynce. Wtedy też i potwory dostałyby więcej miejsca

majki092

brakowało ci TERCETU EGZOTYCZNEGO????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones