PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100142}
6,3 777
ocen
6,3 10 1 777
Brenda Starr
powrót do forum filmu Brenda Starr

Pierwszy raz widziałem go na początku lat 90-tych. Był wyświetlony w Wigilję lub pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia na TVP 2 po "Panoramie dnia". Jest to typowe kino lekkie, łatwe i przyjemne. Zawsze gdy go powtarzają, oglądam! Polecam !

kaczor_78

Wlaśnie leci na polsacie. Ogładam po raz -enty, gdyż mam nawet na video. Jest to film "komiksowy" a do takich mam słabość.
Może i nie jest super inteligentny ale o to właśnie w nim chodzi - o delikatny kicz, o zabawę itp. Wystarczy sobie przypomnieć "rusków" lub żonę właściciela cyrku, czy też Libi i jej pilota żeby się pod nosem uśmiechnąć. Polecam ten film całym sercem :)

Askani

Kaczor 78,też wtedy oglądałem ten film,to był drugi dzień świąt.Jakoś dziwnie utkwiło mi to w pamięci,był to wspaniały okres,pozbawiony problemów i trosk.Ech...

hellboyjr

Dołączam się do wspomnień. To był drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia ’91. Film leciał późnym wieczorem w Programie Drugim.
Dodam, że pierwszy raz widziałem ten film w tym samym roku, kilka miesięcy wcześniej, na jakimś niemieckim kanale satelitarnym (pewnie na PRO7).
P.S. Najwyraźniej wszyscy jesteśmy z 1978 roku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones