PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826738}

Bezkarni - krwawa misja

Beom-joi-do-si-2
6,6 497
ocen
6,6 10 1 497
Bezkarni krwawa misja
powrót do forum filmu Bezkarni - krwawa misja

Swietna zabawa

ocenił(a) film na 8

Na tle filmów netflixa czy też amerykańskiej papki wypada świetnie. Jeśli przymknie się oko na głupotę policji to dostajemy dobry akcyjniak z jak zwykle w koreańskich filmach , mocnym czarnym charakterem i porcja humoru . Jak zawsze świetny , charyzmatyczny w swoich drętwych rolach DONG-SEOK MA . Polecam mocne 7,5/10

ocenił(a) film na 6
rael_76

mi akurat nieco przeszkadza zbyt duża dawka humoru, bo jest wartka akcja, świetne sceny walki a potem wręcz głupkowaty humor, który do tego nie pasuje. To, że w tego typu filmach policja na ogół - podobnie jak przestępcy - nie korzysta z broni palnej akceptuję, lecz nadmiar wspomnianego humoru czasem mnie irytuje i wybija z rytmu. Dlatego wbija 6, bez tegoż humorku wbiłbym 8 bez wahania. Tak czy siak - dobrze się ten film ogląda.

ocenił(a) film na 8
So_What22

Z humorem się zgadzam ale to norma w większości koreańskich akcyjniaków więc przymykam na to oko :)

ocenił(a) film na 6
rael_76

też się staram, bo wiem że u nich to dość częste, ale jest wiele świetnych i bez bez tych dodatków, np. Hyeob-sang, Wiedźma, The New World, Hwayi: A Monster Boy czy rewelacyjnych jak A-jeo-ssi, Ujrzałem diabła, Bez tchu, Zagadka zbrodni czy - z nowszych - Wilcze stado. To przykłady, polecam Ci wszystkie /jeśli któregoś nie znasz/. Pozdr!

ocenił(a) film na 8
So_What22

Dziękuję za polecenie bo nie znam z tego Bez tchu , uwielbiam ( jeśli można tak stwierdzić przy tym filmie) Ujrzałem diabła. Wilcze stado troszkę mnie zawiodło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones