PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040797}
4,3 4 010
ocen
4,3 10 1 4010
2,0 5
ocen krytyków
Baby boom czyli Kogel Mogel 5
powrót do forum filmu Baby boom czyli Kogel Mogel 5

Może nie jestem wielkim fanem serii filmów Kogel-Mogel, ale no omówmy się ta seria powinna zakończyć się wraz z 2 częścią. Nie widzę sensu robienia 5 części po śmierci Pani Łaniewskiej (która miała odwagę publicznie skrytykować 3 część), no i ogólnie beż reszty aktorów, bo wiadomo że Ewy Kasprzyk nie będzie...

Mam nadzieje że to żart. I że ten film nie powstanie.

Dubbingorozec

Zgadzam się. Dla mnie ta seria zakończyła się na części 2, a widząc komentarze, za dużo nie straciłam, zresztą nie widzę powodu, żeby oglądać serię, gdzie praktycznie nie ma już nikogo z pierwotnej serii sprzed jakichś 30 lat. Nie będę psuć sobie dzieciństwa i zostawię w spokoju, weszłam jedynie z ciekawości, bo akurat sprawdzałam co w kinie grają i chciałam zobaczyć co ludzie sądzą na ten temat.

Roxy55555

Dokładnie ktoś powinien zatrzymać tą karuzelę absurdu jak to możliwe,że doszło do 5 części jeżeli 3 i 4 to profanacja jeżeli ktoś jest fanem 1 i 2 części dalej niech nigdy nie ogląda bo się traumy nabawi i tu nie chodzi o obsadę,że już nie ma tej oryginalnej co jest oczywiste większość niestety nie żyje te filmy są dosłownie o niczym tam nie ma fabuły żadnej przewodniej historii cały film to parę głupawych scen które miały być w zamyśle śmieszne a są żałosne totalny brak klimatu i nie chodzi tu o klimat czasu PRL-u co jest oczywiste nie ma pokazanego życia na wsi normalnej codzienności jak w 1 i 2 części nie ma pokazanego życia w mieście kiedy wracaliśmy do domu Wolańskich oglądając ich problemy w ogóle nic tu nie ma wartego uwagi zamiast spędzić miło czas tylko popsujecie sobie humor zastanawiając się jak można było to aż tak spieprzyć powiem więcej nawet gdyby traktować to jak zwykły film nie przez pryzmat starego Kogla Mogla to jest zwyczajnie nudne i głupie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones