PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176461}
6,5 2 071
ocen
6,5 10 1 2071
6,3 3
oceny krytyków
Alicjo, słodka Alicjo
powrót do forum filmu Alicjo, słodka Alicjo

Genialne

ocenił(a) film na 10

Jak to mozliwe z niektorymi filmami, ze zrobione zostaly 40-50 nawet 60 lat temu, a czlowiek nie moze oderwac od nich wzroku podczas seansu ... ? Nie bede rozpisywal sie wielce na sam temat filmu bo to pozycja obowiazkowa, a koncowy przemarsz tytulowej Alice z nozem w rece to majstersztyk ... I ta muzyka i ten grubas, koles ogolnie dodaje swietny klimat do calosci ... Postacie barwne, wszystko swietnie zespolone i chore !

użytkownik usunięty
aproxx

HAHAAHAAHAAHAAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAHAHA UMARŁEM ZE ŚMIECHU . HORROR TO TYLKO ZJAWISKA PARANORMALNE CZYLI DUCHY LUB OPĘTANIA PRZEZ SZATANA . KAŻDY FILM GDZIE WYSTEPUJE ZABÓJCA TO NIE HORROR TYLKO ŚMIECH NA SALI !!!

użytkownik usunięty
aproxx

JESZCZE FILM O ZOMBIE ŻEBY OCENIĆ NA WIĘCEJ NIŻ1 TO DLA MNIE TRZEBA BYĆ POZBAWIONYM MÓZGU !!!

ocenił(a) film na 10

Wez sie za roweryk i bieznie ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Polecam inny stare dreszczowce wysoko cenione z świetnym klimatem, pozycje obowiązkowe np:
The Haunting 1963, Rosemary's Baby 1968, Night of the living dead 1968,
Don't Look now 1973, Exorcist 1973, Black Christmas 1974, Texas Chainsaw massacre 1974,
Omen 1976, Halloween 1978, Alien 1979, Shining 1980, the Changeling 1980,
The fog 1980, The Thing 1982, Poltergeist 1982






ocenił(a) film na 8
returner

Sama klasyka, wstyd nie znać.

ocenił(a) film na 6
aproxx

Hejka , gdzie można obejrzeć on line lub ściągnąć ,wiadomo - z napisami pl ?
Dzia z góry

ocenił(a) film na 8
theszatanx

film jest na zalukaj ;)

ocenił(a) film na 6
gumis1581

jak widać już dawno wystawiłem ocenę. . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones