PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7866}

Śmiertelnie zakochany

Mother, May I Sleep with Danger?
5,3 533
oceny
5,3 10 1 533
Śmiertelnie zakochany
powrót do forum filmu Śmiertelnie zakochany

8 lipca 2009

ocenił(a) film na 10

Film ten bedzie o godzinie 20.20 8 lipca 2009 roku. Pytanko mam, czy ktoś może wie gdzie lub skąd zdobyć można ten film... ?

magdka99

Jeżeli masz na myśli ściągnięcie z internetu, to raczej odpada, bo z tego co patrzyłem, to na żadnej ze znanych (mi ;P) stron z torrentami nie widziałem (ang. wersji oczywiście). Może na E-mulu? - nie wiem, sprawdź, ja osobiście nie używam. Natomiast jeżeli chcesz legalnie, to chyba to nie jest aż taki problem znaleźć, nie? - jeżeli tak, to napisz, mogę poszukać ;P Aha, no i jeszcze można zdobyć właśnie tak jak napisałeś - będzie dzisiaj lecieć na jedynce, bez reklam, więc można nagrać ;P Ale ogólnie to filmu nie polecam :\

ocenił(a) film na 10
pan_nick_t

film zn i ogladam po raz kolejny juz :) a chce go mieć ponieważ zbieram materiały o przemocy, zazdrości na pewną prace :) i chce skompletowac różne filmy. szukałam go dlugo ale nigdzie znaleźć nie mogę...

ocenił(a) film na 10
magdka99

a tak apropo... ma ktos namiary na filmy "Nieme przyzwolenie" i "Fatalny romans" ?? Bede wdzięczna za odpowiedź..;)

ocenił(a) film na 7
magdka99

chomik asala1 tam są te wszystkie a przynajmniej były niedawno ;)
zakładka dramaty psychopaci :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones