Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szkoły filmowe...

użytkownik usunięty

Jakie szkoły filmowe są w W-wie poza:
- Akademią Filmu i Telewizji...
- i Wyższej Szkoły Sztuk Wizualnych i Nowych Mediów...:)

WY WSZYSCY UWAŻAJCIE NA TELEWIZJE I TY Z "SAMEGO ZYCIA' I TY Z "NA WSPÓLNEJ'....DZIEWCZYNA MNIE ZOSTAWIŁA BO NAŚLADOWAŁEM RYSZARDA Z "KLANU".TELEWIZJA OKŁAMUJE, JAKIE ONA DAJE WZORCE...ROBIŁEM WSZYSTKO JAK NALEŻY A ONA ODESZŁA NAWET MIAŁEM FLIRT Z PRZEDSZKOLANKĄ...

Kocham serial Samo życie i jeśli się skończy to sie pewnie załamię.Wszystkich z serialu traktuję jak rodzinę przeżywam z nimi radości i smutki.Oddałabym wszystko żeby móc zagrać w serialu.
KOCHAM SAMO ŻYCIE !!!

Okazuje się że nasza TV publiczna została uznan za najlepszą w Europie. Zastanawiam sie teraz mocno czy nie jesteśmy zbytnimi sceptykami? Chociaż z drugiej strony nie mogę wyobrazić sobie poziomu telewizji kraju który został sklasyfikowany np.: na trzecim miejscu.

Gdy nasza "Televizja" serwowala nam takie produkcje, ze mona sie bylo tylko zalamac ktos wreszcie wpadl na genialny pomysl - zrobmy cos z tym! Zaowocowalo to swietna noca Oskarowa (co prawda pewnie dzieki Pianiscie) - Wbrew regulom, Katedra, Ksiegowy, czy wreszcie sama transmisja rozdania nagrod - robi sie naprawde...

Chałowaty teleturniej

użytkownik usunięty

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na forum nie widziałem jeszcze ani jednego postu związanego z polsatowskim teleturniejem Awantura o Kasę. Czy ktoś to jeszcze ogląda ?

Brałem w nim udział i wiem co nieco o kulisach tego teleturnieju, ale to co ostatnio się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie (dosłownie wygląda...

więcej

Nasza kochana TVP bez przerwy raczy nas powtórkami tych samych pięciu filmów. Mam na myśli tytuły: "Seksmisja", obie części "Vabanku", "Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane". Nie ma miesiąca, żeby któryś z tych filmów nie leciał na którymś z kanałów TVP. I za każdym razem przed puszczeniem filmu widzimy na ekranie...

więcej

Zgadzam się całkowicie z opiniami że Polsat emituje masę powturek i to nie najlepszej jakości filmów. Jest to kpina z telewidzów.

Co to jest ! Co ten Polsat sobie wyobraża! Nie dość, że wkółko puszczają te same filmy i wciskają je pod szyldem Mega Hit, to jeszcze emisja tych hichiorów spóźnia się o 30 min albo więcej, po to tylko by po 5 min władować losowanie lotto. Krew mnie zalewa, bo ile razy mozna ogladać Samych swoich i Dzień...

Telewizja uraczy nas następną "lekarką dusz ludzkich". Dymna będzie pocieszać niepełnosprawnych. Czyżby brak propozycji aktorskich? Robimy szmal na ludzkiej tragedii !!! Mnie się to wcale nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones